Ieva Florence dalās ar iepriekš neredzētiem kāzu foto

Sejas.lv
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Pērnā gada 9. augustā kāzas svinēja aktieru pāris Ieva Florence un Oskars Vīksne. Nu aktrise publiskojusi pārdomas par aizvadīto gadu, kā arī dalījusies ar līdz šim neredzētiem kāzu foto. 

"Šim gadam esam pateicīgi. 2019. gads kā plaukstoša vasara mūs reibināja ar dzestro gaisu, ar spilgto sauli rītos un piesātināto vakaros, ar kopā būšanu un spalgu neatlaidību, ar varenu mīlestību!" - raksta Florence.

Viņa turpina: "Gads, kas mūsu dzīvē iezīmē jaunu atbildību, esību, pamatu un mērķi. Gads, kas mums ir devis iespēju, lai turpmāk pildītu uzdevumu. Gads, kas mūs mācīja būt stipriem, kas prasīja daudz spēka un turību, atteikšanos un pieņemšanu!"

"Gads... vairs nešķiet tik daudz, bet ja skatāmies uz darīto, domāto un saprasto - gads, tas ir daudz! Lai piepildīts mīlestības, veselības un panākumiem bagāts gads! Lai cerētais ir darīts un vēlētais piepildīts! Esi gaisma!" - nobeigumā raksta Ieva.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ieva Florence - Vīksne (@ieva_florence) on

Kā ziņots, pēc kāzām viņi pārgājuši viens otra uzvārdā, paturot arī savējo, tādējādi abi dēvējami par Oskaru Florencu-Vīksni un Ievu Florenci-Vīksni. 

Pāris sāka attiecības studiju laikā un saderinājās 2018. gada vasarā.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu