"Summer Sound" programmu papildina "Astro’n’Out"

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1

Festivāls Summer Sound sācis šā gada mākslinieku izziņošanu, atklājot pa vienam māksliniekam katru nedēļu. Šonedēļ kļuvis zināms, ka programmu papildina grupa "Astro’n’Out".

Grupa "Astro’n’Out" pagājušogad laida klajā savu jaunāko albumu "Multivitamīnu multipaka" un rudenī aizvadījusi veiksmīgu koncertturneju dažādās Latvijas pilsētās.

"Multivitamīnu multipaka"
"Multivitamīnu multipaka" Foto: publicitātes

Iepriekšējā nedēļā festivāls sāka mākslinieku izziņošanu ar vienu no pēdējo gadu populārākajiem dīdžejiem pasaulē – Kungs, kurš popularitāti pasaulē ieguva ar dziesmu This Girl, kura vairākus mēnešus pavadīja radio staciju un mūzikas straumēšanas platformu topu virsotnēs.

Tuvojoties festivālam, mākslinieku saraksts tiks papildināts gan ar vairākiem ārzemju, gan pašmāju mūziķiem un grupām. Desmitais festivāls Summer Sound Liepājā norisināsies jūlija izskaņā – 24. un 25. jūlijā.

Biļetes uz festivālu Summer Sound var iegādāties šeit.

Festivāls 2019. gadā norisinājās devīto reizi un pulcēja rekordlielu apmeklētāju skaitu – abās dienās festivālu apmeklēja 32 tūkstoši cilvēku.

“Festivāls Summer Sound savā devītajā norises gadā sasniedza līdz šim nepieredzētus apmērus – divas izpārdotas telšu pilsētiņas, izpārdota kemperu novietne un apmeklētāju skaita rekords. Tas liek domāt, ka festivāls dodas pareizajā attīstības virzienā, un mūsu uzdevums tagad ir festivālu veidot no gada uz gadu vēl labāku par iepriekšējiem festivāliem, ieturot festivāla demokrātisko kursu – dažādām auditorijām piemērotu mūzikas programmu, aktivitātes, kā arī pieejamu cenu,” par 2019. gada festivālu stāsta Summer Sound organizators Uldis Pabērzis.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu