Foto ⟩ BAFTA sarkanā paklāja plikumi

Sejas.lv
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: AFP/Scanpix/TVNET kolāža

Svētdien, 2. februārī, Londonā risinājās Lielbritānijas Kino un televīzijas mākslas akadēmijas (BAFTA) balvu pasniegšanas ceremonija. Piedāvājam aplūkot "karstākos" kadrus no sarkanā paklāja!

Atgādinām, ka BAFTA balvu pasniegšanas ceremonijā vislielākos laurus plūkusi Sema Mendesa pretkara filma "1917", kas kopumā saņēmusi septiņas godalgas, tostarp kā labākā filma un labākā britu filma.

"1917" saņēmusi balvu arī par labāko operatora darbu, bet pats Mendess atzīts par labāko režisoru.

Balvu par labāko aktierspēli saņēmis Hoakins Fēnikss par darbu režisora Toda Filipsa drāmā "Joker" ("Džokers"), bet par labāko aktrisi atzīta Renē Zelvēgere, kas drāmā "Judy" ("Džūdija") atveido aktrisi Džūdiju Gārlandi.

Foto: BAFTA izaicinošākie tērpi

Par labāko otrā plāna vīrieša lomas atveidojumu balvu saņēma Breds Pits par darbu Kventina Tarantīno lentē "Once Upon A Time... In Hollywood" ("Reiz Holivudā"), bet par labāko sieviešu otrā plāna lomas atveidotāju atzīta Lora Derna filmā "Marriage Story" ("Laulības stāsts").

Savukārt par labāko filmu, kas nav uzņemta angļu valodā, atzīta Dienvidkorejas režisora Bona Džūnho melnā komēdija "Parasite" ("Parazīts"). Bons apbalvots arī par labāko oriģinālo scenāriju.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu