Pašmāju populārais "drag queen" vieš skaidrību par savām attiecībām

Sejas.lv
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 1

3. februārī pie STV Pirmā! skatītājiem nonāca skandaloza realitātes šova “Slavenības. Bez filtra” otrā sezona. 

Durvis uz savu privāto dzīvi atvēra iepriekšējā sezonā iepazītā Magone Šutoviene, dziedātāja Liene Šomase, kā arī pašmāju populārākais “drag queen” – Amuna Davis, kurš ikdienā ir šķietami parasts puisis – Dāvis.

Tieši Dāvis šova jaunajā sezonā ienesīs īpaši košas un spilgtas krāsas – gan rādot, kā top tik krāšņie Amuna Davis tērpi un grims, gan ļaujot ielūkoties Latvijas “drag queen” kultūras aizkulisēs. Dāvis sniegs atbildes uz daudziem tik neskaidro jautājumu - kas liek vīriešiem ar grima un tērpu palīdzību pārtapt par sievietēm un veidot priekšnesumus izklaides vietās? Un kā pats Dāvis sadzīvo ar sabiedrības stereotipiem un to, ka viņa aizraušanās tiek vērtēta visai pretrunīgi?

Pirmdienas, 3. februāra, sērijā Dāvis ļāva ielūkoties savā mājoklī un iepazīstināja ne tikai ar savu ikdienu, bet arī dzīvokļa biedriem – Stefu un Jāni jeb Calypso Royal. Viņi ir Dāvja labākie draugi un arī aizraujas ar “drag queen” – košā trijotne ne tikai dodas ballēties spilgtajos tēlos, bet arī uzstājas ar saviem šoviem.

“Mums ir tāda draudzība, kādu filmās tikai rāda,” sirsnīgi par savējiem saka Dāvis.

Tiesa, neparastā draudzība un fakts, ka visi trīs dzīvo zem viena jumta, raisījis baumas un spekulācijas - vai tik viņu starpā nav nopietnākas attiecības par draudzību? Taču Dāvis steidz tās atspēkot un norāda, ka tā ir viņa ģimene: “Mums nav vispār seksuālas attiecības vienam ar otru. Tas būtu tas pats, kas gulēt ar savu māsu, tēti vai mammu. Nē, nebūs!” 

Vaicāts, kas tad īsti ir “drag queen”, Dāvis skaidro, ka tā ir persona, kura pārtop dažādos – pārsvarā pretējā dzimuma – tēlos. Turklāt ar to nenodarbojas tikai vīrieši. Ir arī “drag king” – sievietes, kuras ar make up palīdzību pārtop par vīriešiem.

Seko līdzi realitātes šova “Slavenības. Bez filtra” notikumiem un uzzini visu par Dāvja un viņa “otrās puses” Amuna Davis ikdienu, kā arī iepazīsti Lienes Šomases dzīvi un noskaidro, vai tiešām Magone savai atvasei dos Latvijas vārdu.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 1

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu