Festivāla "Summer Sound" programmu papildina Gacho

TVNET
Festivāla "Summer Sound" programmu papildina Gacho
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Gacho
Gacho Foto: publicitātes

Festivāla "Summer Sound" programmu papildina viens no Latvijas populārākajām reperiem – Gacho, informē festivāla rīkotāji.

Lai arī ilgāku laiku ir ierasts reperi Gacho redzēt uzstājamies projekta "Mesa" ietvaros un tēlā, šajā vasarā viņš atgriezīsies festivālā Summer Sound ar savu visu laiku labāko Gacho dziesmu repertuāru.

Gacho, īstajā vārdā Gatis Irbe, savu muzikālo repa karjeru sāka 1999. gadā, kad pievienojās draugu repa apvienībai kā dīdžejs. Tomēr ilgi dīdžeja lomā Gacho neizpaudās, jo saprata, ka pašam tuvāk pie sirds ir repa tekstu un dziesmu radīšana, un jau 2002. gadā debitēja ar savu pirmo radiosinglu – "Attiecības".

Vērā ņemams ir arī fakts, ka 2004. gadā Gacho kopā ar savu tā laika menedžeri DJ Ai-va dibina Baltijas valstīs pirmo privāto mūzikas skolu "Ritma institūts", kurā izglīto jauniešus ielu kultūras muzikālajos žanros.

2009. gadā Gacho saņem Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvu par labāko hiphopa albumu ar nosaukumu "Gatis Irbe", pēc šā albuma seko vēl divi albumi ar Gacho vārdu, bet jau vēlāk Gacho sevi muzikālajās izpausmēs piesaka kā "Mesa", atstājot Gacho uzstāšanās reizes kā īpašus svētkus saviem Gacho dziesmu faniem.

Šādi svētki būs arī Gacho uzstāšanās festivālā Summer Sound – ar īpašu programmu un viesmāksliniekiem, kas papildinās jaudīgo un enerģisko Gacho šovu.

"Tie gadi, kurus es pavadīju ar elektronisko deju mūziku, man ir vieni no mīļākajiem - enerģiskākie un trakākie, tāpēc īpaši priecājos par iespēju būt "Summer Sound" festivālā, atgriežoties uz brīdi pie saknēm ar Gacho projektu.

Plānojam diezgan jaudīgu programmu, tajā iekļaujot gan vecos, labos hitus "Stampā grīdu", "Mūžam jauns" u.c.,

gan pavisam svaigas dziesmas no gaidāmā albuma. Tā būs kā laika mašīna, kas aizvedīs dažus gadus atpakaļ, kad varēja vienkārši kačāt. Es domāju, ka mēs Liepājā kārtīgi norausim jumtu!" savu plānoto uzstāšanos festivālā komentē Gacho.

Foto: Gacho noslēdz trešo «Spēka tūri».

Tuvojoties festivālam, mākslinieku saraksts tiks papildināts gan ar vairākiem ārzemju, gan pašmāju mūziķiem un grupām. 

Summer Sound Liepājā norisināsies jūlija izskaņā – 24. un 25. jūlijā.

Biļetes uz festivālu var iegādāties šeit

Festivāls 2019. gadā norisinājās devīto reizi un pulcēja rekordlielu apmeklētāju skaitu – abās dienās festivālu apmeklēja 32 tūkstoši cilvēku.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu