Mārtiņš Rītiņš atgriežas restorānu biznesā - ar vēl lielāku vērienu

FOTO: Edijs Pālens/LETA

Pirms trīs gadiem Latviju pārsteidza ziņa, ka slavenais pavārs un uzņēmējs Mārtiņš Rītiņš pamet sava restorāna "Vincents" vadītāja amatu, taču tagad viņš nolēmis atgriezties restorānu biznesā, ziņo "Privātā Dzīve".

Diasporas portālam "latviesi.com" šefpavārs pastāstīja, ka gatavojas atvērt četras jaunas ēdamvietas - beķereju Ausekļa ielā, zivju restorānu Dzirnavu ielā, sieru veikalu, kā arī restorānu "Cock and Bull", kurā tiks pasniegti gaļas ēdieni.

"Es gaidu un aicinu cilvēkus, kas ir gatavi apgūt, iemīlēt mūsu profesiju, aicinu cilvēkus ar labu audzināšanu, ar humora izjūtu un – galvenais – ar vēlēšanos strādāt," augstāk minēto portālu informēja Rītiņš.

Tāpat viņš piebilda, ka ir pārņēmis Vērmaņdārza restorānu “Biblio­tē­ka Nr.1”, ko plāno pārveidot par "ro­­mantisku, aizraujošu, pieejamu vie­tu, par labāko restorānu Baltijā". 

Izdevums "Privātā Dzīve" sazinājās ar restorāna īpašnieku Oskaru Skaru, kurš jaunumus komentēja izvairīgi: "Pagaidām nevaru komentēt, jo patlaban notiek pārrunas. Precīzāka informācija būs tuvākajā laikā."

Uz augšu