Kobes Braienta atraitne saka emocionālu runu viņa piemiņas pasākumā

Dievs zināja, ka Kobe un Džidži nevar atrasties uz Zemes viens bez otra
Sejas.lv
Kobes Braienta atraitne saka emocionālu runu viņa piemiņas pasākumā
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 2
Vanesa Braienta
Vanesa Braienta Foto: EPA/Scanpix

24. februārī Losandželosā, “Staples” centrā notika traģiski mirušās basketbola leģendas Kobes Braienta un viņa meitas Džiannas piemiņas pasākums, kurā emocionālu runu teica arī Vanesa Braienta.

Atgādinām, ka 37 gadus vecais leģendārais basketbolists un viņa 13 gadus vecā meita pagājušajā mēnesī traģiski gāja bojā helikoptera avārijā. 

Tūkstošiem cilvēku priekšā, pēc tam, kad dziedātāja Bejonse bija atklājusi piemiņas pasākumu ar dziesmām "XO" un "Halo", uz skatuves kāpa Vanesa. 

Četru bērnu māmiņa atklāja savu runu ar atzinības vārdiem Džiannai, kura sekojusi tēva pēdās kā talantīga basketboliste. Viņa uzsvēra Džiannas gādīgumu un to, kā viņa vienmēr rūpējās par citiem. 

Vanesa pauda nožēlu, ka nevarēs noskatīties, kā meita izaug un sasniedz savus dzīves lielākos mērķus. 

"Mums nebija iespēja viņai iemācīt vadīt automašīnu. Es nevarēšu viņai pateikt, cik skaisti viņa izskatās savā kāzu dienā. Džianna būtu bijusi lieliska māmiņa. Viņa bija ļoti mātišķa jau kopš tā laika, kad bija pavisam maza. Džidži, visticamāk, būtu kļuvusi par labāko WNBA spēlētāju," runā pauda Vanesa.

Vanesa un Kobe laulībā pavadīja 18 gadus. Savā runā viņa arēnā sanākušajiem pastāstīja, cik ļoti viņu mīl.

"Viņš bija mans. Viņš bija mans viss. Mēs ar Kobi bijām kopā kopš 17 gadu vecuma. Es biju viņa pirmā draudzene, viņa pirmā mīlestība, viņa sieva, labākā draudzene, uzticības persona un aizstāve. Pāris nedēļas pirms viņa aiziešanas Kobe atsūtīja man mīļu īsziņu, rakstot, kā viņš vēlas pavadīt laiku divatā. Tikai mēs abi bez bērniem, jo es, pirmkārt, esmu viņa labākais draugs. 

Mums tā arī nebija izdevības to realizēt. Mēs bijām aizņemti, rūpējoties par savām meitenēm un vienkārši veicot savus ikdienas darbu, taču es esmu tik pateicīga, ka man ir šī nesenā īsziņa. Man tā nozīmē tik daudz," pauda Braienta. 

"Es esmu tik priecīga, ka Kobe dzirdēja Koko sakām "tete". Viņš nevarēs Bianku un Kapri vest uz bērnudārzu, būt līdzās, lai man palīdzētu saņemties vai kopā apmeklēt ārstu. Viņš nevarēs mūsu meitas vest pie altāra, viņas izdancināt.

Dievs zināja, ka Kobe un Džidži nevar atrasties uz šīs Zemes viens bez otra. Viņam vajadzēja viņus vest mājās, lai viņi būtu kopā. Mīļais, tu parūpējies par mūsu Džidži. Man ir Nata, Bebe un Koko.

Mēs mīlam un ilgojamies pēc jums, mīļais un Džidži. Dusiet abi mierā, izklaidējieties debesīs, līdz kādu dienu mēs atkal satiksimies. Mēs jūs abus mīlam un ilgosimies mūžīgi un vienmēr. Māmiņa," savu runu noslēdza Vanesa. 

Atgādinām, ka izcilais basketbolists un četru bērnu tēvs mūžībā aizgāja 26. janvārī, 41 gada vecumā.

"Sikorsky S-76" helikopters miglainos laikapstākļos avarēja kalnos netālu no Kalabasas pilsētas. 

Braients karjeru noslēdza 2016. gada 13. aprīlī, kad uzvarā pār Jūtas "Jazz" guva 60 punktus.

Braients pēdējās septiņās sezonās NBA bija apmaksātākais spēlētājs. 20 gadu ilgajā karjerā "Lakers" komanda Braientam samaksāja nedaudz vairāk par 300 miljoniem ASV dolāru.

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu