Izvarotāja Hārvija Vainstīna bijusī sieva meklē mierinājumu oskarota aktiera skavās

FOTO: AFP/Reuters/Scanpix

Par izvarošanu notiesātā Holivudas producenta Hārvija Vainstīna (67) bijusī sieva Džordžīna Čapmane (43) sākusi attiecības ar amerikāņu aktieri Adrienu Brodiju (46), ziņo slavenību dzīvesstila portāls “Page Six”.

Pirmās baumas par abu romānu parādījās aizvadītā gada rudenī.

Aktieris ir saņēmis “Oskaru” par lomu filmā “Pianists” jeb “The Pianist”. Viņš pasaulē pazīstams arī ar filmām “The Grand Budapest Hotel”, “Detachment” un “Midnight in Paris”, kā arī ar dalību seriālā “Peaky Blinders”.

Kā zināms, Vainstīns un Čapmane bija precējušies no 2007. līdz pat 2017. gadam.

Jau ziņots, ka Holivudas producents Hārvijs Vainstīns pirmdien atzīts par vainīgu apsūdzībās par seksuālu uzmākšanos un izvarošanu, taču attaisnots vissmagākajā apsūdzībā par seksuālu uzbrukumu.

Zvērinātie, kuru vidū ir septiņi vīrieši un piecas sievietes, atzina, ka Vainstīns ir vainīgs noziedzīgā pirmās pakāpes seksuālā uzmācībā, 2006. gadā piespiežot bijušo producenta asistenti Mimi Heiliju uz orālu seksu, un trešās pakāpes izvarošanā, kas notikusi 2013. gadā un kurai tikusi pakļauta aktrise Džesika Manna.

Tomēr 67 gadus vecais producents attaisnots apsūdzībās par pirmās pakāpes izvarošanu un par seksuālu uzbrukumu, kas viņam draudēja ar mūža ieslodzījumu.

Tiesnesis nolēma Vainstīnu līdz sprieduma pasludināšanai, kas paredzēta 11. martā, paturēt apcietinājumā.

Viņš noraidīja aizstāvības lūgumu slimības dēļ atstāt producentu brīvībā pret drošības naudu.

Tomēr tiesnesis informēja, ka lūgs Vainstīnu ievietot cietuma slimnīcā.

Aizstāvība jau paziņojusi, ka spriedumu pārsūdzēs.

Kustība "#MeToo", kura radās kā reakcija uz ziņām ASV medijos par Vainstīmna nodarījumiem, spriedumu viņa lietā jau pasludinājusi par robežšķirtni globālajā cīņā pret seksuālo uzmākšanos un vardarbību.

Foto: Producents Hārvijs Vainstīns un slavenības

Uz augšu
Back