"Riga Jazz Stage" pārcelts uz 2021. gada aprīli

TVNET
"Riga Jazz Stage" pārcelts uz 2021. gada aprīli
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Ieskats konkursa “Riga Jazz Stage” finālistu koncertā
Ieskats konkursa “Riga Jazz Stage” finālistu koncertā Foto: Mārtiņš Otto, TVNET

Starptautiskais džeza mākslinieku konkurss "Riga Jazz Stage 2020", kam no šā gada 2. līdz 4. aprīlim bija jānotiek kinoteātrī "Splendid Palace" Rīgā, ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtas stāvokli, pārcelts uz nākamā gada 8. - 10. aprīli. 

Visiem dalībniekiem, kuri bija apstiprināti šā gada konkursā, tiks piedāvāts piedalīties "Riga Jazz Stage" 2021. gada aprīlī. Savu uzstāšanos nākamā gada 10. aprīlī jau apstiprinājis "Grammy" balvas nominants, prestižā Thelonious Monk konkursa uzvarētājs, amerikāņu komponists, dziedātājs un bundzinieks Džeimisons Ross. 

Apturēta arī sadarbībā ar "Tele 2" organizētā tiešsaistes balsošana par skatītāju simpātiju konkursa mājaslapā rigajazz.lv.

Konkurss "Riga Jazz Stage" tradicionāli norisinās divās kategorijās. Nemainīgi konkursam pieteikties tiek aicināti džeza vokālisti, bet gadu no gada mainās instrumentālā kategorija, kurai pieteikties aicināti ģitāristi, basisti, pianisti, bundzinieki, saksofonisti, trompetisti un trombonisti.  

Iegādātās biļetes ir derīgas uz "Riga Jazz Stage" koncertiem 2021. gadā, kā arī "Biļešu serviss" kasēs tās var atgriezt, pretī saņemot naudu.

Plašāka informācija par pasākumu – www.rigajazz.lv 

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu