Šomase noskaitusies: viņai veikalā joprojām prasa dokumentus

Sejas.lv
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 8

Ar visai sievišķīgām atklāsmēm STV Pirmā! realitātes šova “Slavenības. Bez filtra” jaunākajā sērijā padalījusies dziedātāja Liene Šomase. Izrādās, ja viņa uz veikalu dodas bez grima, pārdevēji viņu noturot par krietni jaunāku un pie kases lūdz uzrādīt personu apliecinošus dokumentus.

Tiesa, šo lūgumu Liene neuztver kā komplimentu, drīzāk kā apgrūtinājumu, jo ne vienmēr dziedātājai ir līdzi pase. “Ir bijis tā, ka ātri gribu ieskriet veikalā, paķert kādus našķus, vinčiku, zvana jau draudzene, saka – eu, Liene, es eju pie tevis. Un pēkšņi nonāc pie kases, tev pretim ir jauns, foršs puisis, kurš tikko ir sācis strādāt, un tev pasaka – kur ir dokumenti? Es saku – goda vārds, man ir pāri trīsdesmit! Nopietni, nu!” - notikumus veikalā atceras Liene, piebilstot, ka konkrētajā reizē pārdevējam uzrādījusi savu autovadītājas apliecību.

Taču puisis ievērojis līkumu un sacījis, ka nepieciešams cits dokuments. “Tajā reizē es biju tik dusmīga! Domāju, ka es to veikalu visu uzspridzināšu,” ne bez humora saka Liene.

Dziedātāja arī atklāj, ka pēc šā notikuma speciāli devusies uz mājām, paņēmusi pasi, atgriezusies veikalā un to īpaši parādījusi striktajam pārdevējam.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 8

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu