Maija Silova par koronavīrusu Latvijā: “Lielai daļai ir elementāri uzspļaut uz mums”

Sejas.lv
Maija Silova par koronavīrusu Latvijā: “Lielai daļai ir elementāri uzspļaut uz mums”
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 7
Foto: Instagram.com/silovamaija/

​TV personība Maija Silova sociālajos tīklos paudusi sašutumu, ka, neskatoties uz valsts iestāžu aicinājumu palikt mājās un nepulcēties, cilvēki tik un tā lieki dodas ārā un pat rīko kopīgus pasākumus ar draugiem.

“Ja nav daudz laika meklēt lokācijas, kur varu privāti pastaigāties, vismaz izbraucu ar auto, lai pamainītu , "dekorācijas" un pavērot, cik lielā mērā cilvēki ne/ievēro distanci. Tajā momentā es saprotu, ka lielai daļai ir elementāri uzspļaut uz mums.

Saprotu, ka katram ir individuāla šīs situācijas izpratne, bet izbrīna, ka pat pēc pasaules uzskatāmās prakses un piemēriem, atrodas cilvēki, kuri rīko piknikus, kuri iet uz saloniem. Jums mājās ūdeni atslēdza? Rodas tāda sociāla pretestība, ka tātad kāds savus matus, nagus, ragus uzskata par vērtīgākiem nekā Tava un Tavu tuvāko cilvēku veselība.

Gribas uzdot retorisku jautājumu kā tieši jūs nosakāt, ka visi 8-10 cilvēki, kuri piedalās piknikā nav inficēti? Domāju nevienā klasifikatorā nav noteiktas šīs nodarbes kā dzīvību uzturošas, es saprotu, ka uz tualeti nevar neaiziet, bet, ja mēs nesarunāsim ar savu saprātu, sēdēsim karantīnā,” raksta Silova.

“Piekrītu, un jūtos stulbi, kad citiem ir vienalga”, “Zelta vārdi!”, “Kamēr būs aitas, būs cirpēji. Tad jāslēdz saloni un būsim ar šo tikuši galā,” tā komentētāji.

Kā jau ziņots, jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 pēdējā diennaktī apstiprināta vēl 48 cilvēkiem, bet kopumā ar to valstī saslimuši 446 cilvēki, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotā informācija.

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu