Laima Vaikule aicina jaunos talantus piedalīties konkursā "Laima Voice"

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: Pulicitātes

Projektu “Latvijas balss” un “Baltijas balss” producente Olga Solovjova un Laima Vaikule izsludina vokālistu konkursu "Laima Voice". Kastings tiks aizvadīts sociālajos tīklos, tādēļ tajā var piedalīties ikviens interesents, neatkarīgi no atrašanās vietas un vecuma. Paši radošākie dalībnieki saņems balvas, bet uzvarētājs iegūs iespēju uzstāties uz Dzintaru koncertzāles skatuves festivāla "Laima Rendezvous Jūrmala" ietvaros.

Lai piedalītos jaunajā muzikālajā konkursā "Laima Voice", laika posmā līdz 1.maijam nepieciešams nodemonstrēt savas vokālās dotības. Tās jānofilmē video formātā, un video publiski pieejams jāizvieto Facebook vai Instagram tīklā, pievienojot tēmturi #laimavoice. Labāko video autori tiks aicināti uz tiešsaistes (online) kastingu.

Dalībnieki, kas izturēs atlasi, iegūs iespēju uzstāties un piedalīties populāru mūziķu meistarklasēs, savukārt finālistus gaida aktīvi mēģinājumi un imidža pārvērtības pašas Laimas Vaikules vadībā. Konkursa uzvarētājs iegūs unikālu iespēju uzstāties festivālā "Laima Rendezvous Jūrmala", kas tiks aizvadīts no 24. līdz 26. jūlijam Dzintaru koncertzālē.

“Pēc projekta “Baltijas balss” noslēgšanas es vēlējos saprast, kādā virzienā turpināt savu darbošanos un sapratu, ka viens no maniem lielākajiem sapņiem ir konkurss sadarbībā ar Laimu Vaikuli un viņas veidoto grandiozo festivālu! Tas prasīja daudz laika, pārrunas un viedokļu paušanas, bet tas mirklis ir pienācis – tagad es izbaudu šo tapšanas procesu, kopā ar lielisko festivāla “Laima Rendezvous Jūrmala” komandu producējot konkursu “Laima Voice”,” stāsta Olga Solovjova.

Festivāla “Laima Rendezvous Jūrmala” producente Elita Mīlgrāve: "Laikā, kad aicinām visus #paliecmājās, īpaši svarīgi ir neaizmirst par radošajām izpausmēm un pavadīt šo laiku produktīvi. Festivāls vienmēr ir bijis atvērts mazāk zināmiem mūziķiem ar lielu potenciālu, tādēļ ar lielāko prieku piedalīsimies jaunu talantu meklējumos!"

Spožāko un aizraujošāko video autori saņems īpašus festivāla sertifikātus, kas dos iespēju to īpašniekiem nokļūt festivāla aizkulisēs un klātienē piedzīvot pasaules mēroga zvaigžņu mēģinājumu procesu. Īpaša balva paredzēta jaunajiem talantiem, kuri savu video publicēs līdz 8.aprīlim.

Plašāka informācija un konkursa noteikumi pieejami festivāla oficiālajā mājaslapā www.laimafestival.lv

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu