Šarmantā Dagmāra Legante atgriežas TV ekrānos

Sejas.lv
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 1
Dagmāra Legante
Dagmāra Legante Foto: publicitātes

Trešdien, 22. aprīlī, STV Pirmā! nonāks Dagmāras Legantes-Celmiņas jaunais projekts sievietēm “Kā tev iet?”.

Tajā ik reizi viņa sazvanīsies un uz sirsnīgu sarunu aicinās kādu sabiedrībā pazīstamu personību, lai izzinātu - kādas izmaiņas valstī ieviestā ārkārtas situācija radījusi viņu ikdienā? Ar ko nākas samierināties, vai gluži pretēji – kādas jaunas iespējas pavērušās? Kā slavenības izmanto kopā būšanas laiku ar savējiem un kādas atziņas guvušas?

Pirmajā sarunu raidījumā Dagmāra sazināsies ar TV un radio personību Baibu Sipenieci-Gavari, kura dalīsies ne tikai vērtīgos ieteikumos, kā ģimenes lokā pārdzīvot pašizolāciju, bet arī atklās amizantākos savas dzīves notikumus.

Tāpat Talsu pusē zvanu no Dagmāras gaidīs populārais mūziķis Intars Busulis, kurš skatītājiem parādīs savu lauku “svētnīcu” un pastāstīs, ka nemaz nav bijis apbēdināts par ārkārtas stāvokļa pagarināšanu, jo beidzot no sirds izbauda iespēju atpūsties un būt kopā ar savu ģimeni. Intars arī pārsteigs ar kādas jaunradītas dziesmas pirmatskaņojumu un pat uzdejos salsu.

Sarunu raidījumā “Kā tev iet?” Dagmāra ar saviem draugiem ik reizi runās par attiecībām, bērniem, sadzīvi, naudu un emocijām. Netrūks arī praktisku ieteikumu, kā vērtīgi pavadīt laiku mājās, un, protams, būs sirsnīgs humors, jestri uzdevumi un amizanti izaicinājumi.

“Šis ir interesants laiks, kad dzīvei un ierastajam tiek mests izaicinājums. Mūsu prātos ir miljons neatbildētu jautājumu - par to, kas vispār notiek, kāda būs mūsu rītdiena, kas notiks ar mūsu tuvajiem un darbu?! Visi par to runā, bet patiesība ir netverama. Katrs šo laiku arī uztver atšķirīgi, viens izbauda kopā būšanu, kāds skumst pēc darba, un klāt vēl e-skola, kas daudziem vecākiem ir pārbaudījums. Arī savu partneri var ieraudzīt kā no jauna. Manuprāt, pats galvenais šajā jezgā ir runāt par to.

Man pašai ļoti palīdzēja doma, ka mēs visi šobrīd esam vienā situācijā, līdzīgās pārdomās.

Es sapratu, ka neesmu ar šīm domām viena, un man palika vieglāk! Tādēļ es vaicāšu, uzklausīšu un dzirdētajā dalīšos ar jums. Es uzrunāšu dažādas personības, jautājot: "Kā tev klājas? Kā tu jūties šajā laikā? Kādas izmaiņas tas nesis tavā profesionālajā un privātajā dzīvē?" Lai visi mēs sajustu, ka neesam vieni! Runājot mēs kļūstam tuvāki un kopā varam noticēt, ka viss reiz sakārtosies! Parunāsim?" - par jauno raidījumu saka Legante. 

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 1

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu