Ainara Virgas pārsteigumu mammai dzimšanas dienā pārtraukusi policija

Sejas.lv
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 7
Foto: LETA

Sociālajā tīklā "Facebook" mūziķis Ainars Virga pavēstīja, ka vēlējies mammai sagādāt pārsteigumu ar koncertu pie loga, tomēr iecerētais nav noticis, kā plānots.

Pēc salīdzinoši klusā radu koncerta mūziķis bija iecerējis iepriecināt arī visus kaimiņus, taču tad Virga sastapies ar policistiem.

"Pēc tam biju paredzējis pie vienām sāpēm ar vienu aktīvo skandu, ģitāru un mikrofonu spēlēt ļaudīm konci. Kamēr aiznesām pričendāļus līdz sētas vidum (no Māmulītes dzīvokļa 50 m kabelis), tūdaļ pienāca labsirdīgi noskaņoti policijas darbinieki un vaicāja, vai "koncerts", (kur viņi rāva ka būs koncerts) ir saskaņots ar domi, vai man ir atļauja vienam kvartāla vidū dziedāt un spēlēt ģitāru? Teicu ka nava! Noņemot masku puikas teica, ka labprāt paši vērotu tādu performanci, bet likums man to liedz! Kaut gan nesaprotu ar ko atšķiras vai spēlēju dzīvoklī uz pilnu klapi, beidzot 11:00, vai māju ieskautā zālājā, nevienu netraucējot...," raksta mūziķis, piebilstot, ka no viņa un dēla paprasīti personas kodi, bet ar policistiem šķīrušies kā draugi.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 7

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu