Kristapa Porziņģa mamma pirmo reizi komentē izvarošanas skandālu

Sejas.lv
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 29
Foto: instagram/kporzee

Pērnā gada pavasarī Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis tika apsūdzēts kaimiņienes izvarošanā. Nu šo skandālu žurnālam "Ieva" komentējusi sportista mamma Ingrīda Porziņģe. 

Uz jautājumu, kā viņa kā mamma jutās laikā, kad izskanēja izvarošanas skandāls, Porziņģe atbild: "Kādas var būt mammas izjūtas, zinot – ir lietas, ko tavs bērns nekad nedarīs, un saprotot, ka nekādā veidā nevaru to atspēkot! Riebīgi. Tas, kas to uzsāka, ir pārāk liels spēks… Šeit kas tāds liekas tāls un neiespējams. Tur… Krišelim [Kristapa iesauka - red.] tas ir kā zīmogs, pie mazākā pārkāpuma to viņam atkal pierakstīs."

Viņa atzīst, ka joprojām nav gatava tam, kas nāca un nāk pār Kristapu un Porziņģu ģimenes galvām. "Mēs esam bijuši naivi, ļoti, ļoti naivi, tāpēc šī skola ir jo grūtāka un sāpīgāka. Redzot, kas notiek Amerikā, esmu sapratusi – tur izzūd cilvēcīgais, vērtīgs ir tikai materiālais, naudas dēļ cilvēki gatavi uz visu," secina Ingrīda.

Pilnu interviju lasiet žurnāla "Ieva" jaunākajā numurā!

Atgādinām, ka Porziņģis pērn tika apsūdzēts 2018. gadā veiktā izvarošanā.

Informāciju par apsūdzībām izvarošanā publicēja laikraksts "The New York Post", kas jau iepriekš nav vairījies no neviennozīmīgu rakstu publicēšanas tieši par Porziņģi.

Medijs ziņoja, ka latvietis pēc liktenīgās 2018. gada 7. februāra NBA spēles pret Milvoki "Bucks", kurā vēl tā brīža Ņujorkas "Knicks" spēlētājs guva smagu ceļgala savainojumu, uz savu dzīvokli Manhetenā uzaicinājis kaimiņieni un viņu izvarojis. Šādas liecības Ņujorkas policijai sniegusi pati sieviete, bet varasiestādes ir sākušas izmeklēšanu.

Incidents it kā noticis 7. februārī. Porziņģis esot cietušo apmeklējis viņas dzīvoklī aptuveni plkst.2 naktī un uzaicinājis uz saviem apartamentiem, turklāt viņa tam piekritusi. Ciemošanās laikā Latvijas basketbolists viņu esot izvarojis.

Sieviete par notikušo ziņojusi vien vairāk nekā gadu vēlāk, jo Porziņģis neesot samaksājis iepriekš atrunāto naudas summu par klusēšanu, kas bija 68 000 dolāru (60 600 eiro).

Porziņģa pārstāvji pilnībā noliedz apsūdzības, turklāt vaino sievieti naudas izspiešanā, ko viņa centusies darīt jau iepriekš.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Family dinner after a great team win! ??

A post shared by Kristaps Porzingis (@kporzee) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Merry Christmas!????

A post shared by Kristaps Porzingis (@kporzee) on

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 29

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu