Divi Nacionālā teātra aktieri aicina uz Mātes dienas koncertu tiešraidē

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 1
Marija Bērziņa un Mārcis Maņjakovs
Marija Bērziņa un Mārcis Maņjakovs Foto: Kristaps Kalns

Latvijas Nacionālā teātra aktieri Marija Bērziņa un Mārcis Maņjakovs ielūdz uz koncertu tiešraidē “Ziedi māmiņai” 10. maijā plkst. 18.00.

“Man šķiet, ka būt mammai šajā ārkārtas laikā ir varonība. Bērnam ir jāvelta laiks simtprocentīgi, plus vēl jāatrod brīdis arī pārējai ģimenei un savam darbam. Domāju, ka liela daļa mammu šajā laikā ir sagurušas, jo ir taču tik grūti atrast kādu brīdi sev. Mēs ar Mārci vēlamies iepriecināt mammas ar kādu jauku muzikālu pārsteigumu, sagādāt viņām kādu atelpas brīdi un pateikt viņām paldies!” - tā Marija Bērziņa.

Savukārt Mārcis Maņjakovs piebilst: “Skaistāk, kā uzrakstījis Leons Briedis, nevar pateikt:  “Neļaujiet nosirmot mātēm, pasaulē šajā nekad. Sargājiet viņas ar saviem skatiem saulainiem!” Siltu Mātes dienu!”

Šobrīd koncerti un teātri nav iespējami, un neviens nezina, kad atkal varēsim pulcēties jebkādos pasākumos. Tāpēc Jaunais muzikālais teātris piedāvā skatītājiem unikālu iespēju izbaudīt īstu koncertu ar klātbūtnes sajūtu, labu skaņu un attēlu no savām mājām un savā datorā. Koncerts iecerēts kā kopā būšanas brīdis svētku dienā visiem tiešsaistē. 

Šajā svētku koncertā skatītājiem būs iespēja tiešraidē tikties ar abiem lieliskajiem māksliniekiem, komunicēt ar viņiem un dalīties  emocijās.

Koncertā skanēs skaistākās dziesmas no abu mākslinieku repertuāra, kā arī pārdomas un vēlējumi.

Ideja par koncertu radās pēc nesenās Nacionālā teātra izrādes “Kerija. Retrospekcija” translācijas. Bija redzams, ka tieši Mārča un Marijas atveidotie tēli (Kerija un Herstvuds) un dziedājums izpelnījās vislielāko skatītāju atzinību un ievērību.

Koncerts var kļūt arī par lielisku dāvanu ikvienai māmiņai. Sirsnīgs piedzīvojums, kuru var skatīties gan kopā, gan atsevišķi, gan kopīgi atsevišķi, jo mūsdienās jau gandrīz katrās mājās ir dators. Ilze, kura dzīvo Dānijā, pauž: “Vēlos šo koncertu noskatīties Dānijā un ļoti gribu to darīt vienlaikus ar savu mammu, kura dzīvo Latvijā!”

Biļetes uz koncertu tiešsaistē var iegādāties šeit.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 1

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu