Mārupē uzstādīts milzīgs auto kino ekrāns

TVNET iesaka
TVNET
Mārupē uzstādīts milzīgs auto kino ekrāns
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Mārupē uzstādīts lielākais auto kino ekrāns Baltijā
Mārupē uzstādīts lielākais auto kino ekrāns Baltijā Foto: publicitātes

Spītējot saspīlētajai situācijai kultūras nozarē, Mārupē apmeklētājus sāk uzņemt lielākais “iebraucamais” brīvdabas kino. Pasākumos tiks nodrošināti ne vien kino seansi, bet arī brīvdabas koncerti. Jau ziņots, ka no trešdienas, 27. maija, trešo sezonu sāk "Saulrieta koncerti Mārupē". Koncertus un kino seansus apmeklētāji varēs vērot, atrodoties vieglajā transportlīdzeklī. 

Lielais ekrāns iestiprināts teju deviņus metrus augstajā un trīspadsmit metru platajā konstrukcijā, savukārt teritorijā iespējams uzņemt līdz pat 350 vieglajiem transportlīdzekļiem. Skaņas apraide pasākumā tiek nodrošināta FM megahercu frekvencē. Pagaidām šis ir lielākais brīvdabas kino apmeklētāju kapacitātes un ekrāna izmēru ziņā.

Pasākumi visas vasaras garumā notiks katru trešdienu un piektdienu vakaros aktīvās atpūtas parkā "JIP Mārupīte", un tos apvieno nosaukums "Saulrieta koncerti Mārupē ar drive-in kino". Pasākuma apmeklētāji sola aizraujošu vakara programmu ar krāšņu muzikālo priekšnesumu, lielisku atmosfēru, saulrietiem un īpaši izvēlētu filmu.

Sezonas atklāšanas pasākumā uz skatuves kāps pašmāju džeza un fanka grupa "Very Cool People", savukārt pēc koncerta būs skatāma režisores Alises Zariņas debijas filma "Blakus", kura pērn ierindojās skatītāko filmu Top10 sarakstā. Par vakara atmosfēru gādās konferansjē Tom J. Benedict.

Kadrs no filmas "Blakus"
Kadrs no filmas "Blakus" Foto: Publicitātes foto

Sezonas otrajā pasākumā, 29. maijā, uzstāsies grupa "Gapoljēri", bet uz lielā ekrāna paredzēts projicēt ASV komēdiju ar Deniju de Vito "Cīsiņsuns". 

Biļetes nopērkamas www.aula.lv un www.saulrietakoncerti.lv, pasākuma biļešu skaits ir ierobežots.

Foto: "Saulrieta koncerti Mārupē": "My Radiant You" un Kārlis Būmeistars.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu