Sabiedrībā pazīstami cilvēki publisko savas nedēļas nogales fotogrāfijas

Kā jau katru nedēļu, esam apkopojuši slavenību ievietotās fotogrāfijas sociālajos tīklos, lai informētu savus lasītājus par Latvijā pazīstamu cilvēku gaitām brīvdienās. Ko šajā nedēļas nogalē ir darījuši iemīļoti, tautā pazīstami cilvēki un topošās zvaigznes?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ačiū Lietuvai ?? #pakruojodvaras

A post shared by Lelde Dreimane (@leldedreimane) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Visādi jau gadās. Nelaime pēc laimes vai otrādi. Galvenais, kas jāsaprot ir iegūtā pieredze un mācība, daži to saprot pēc pirmās reizes, daži tikai pēc simtās reizes. Dzīvē nereti gadās veikt smagus un pat sāpīgus lēmumus, kas liek domāt, ka viss ir beidzies, bet patiesībā tā nav. Mirkļa prieks ir viens, bet ilgtermiņa prieks ir otrs. Kāda jēga no mirkļa prieka, ja tas nekādi nevarēs sniegt ilgtermiņa prieku? Varbūt es nesaprotami izsakos, bet skaidrs ir viens - man ir svarīgi dzīvot cik vien laimīgu dzīvi varu. Nevis mēnesi, nevis gadu, nevis desmit gadus, bet visu dzīvi. Es sev būvēju dzīvi. Es esmu pati savas laimes kalēja.

A post shared by ALISE HAIJIMA MUSIC Official (@alise_haijima) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I love you.

A post shared by Beāte Katrīna Zeltiņa-Šķēle (@beate_katrina) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

The Simple Life w Paris Hilton

A post shared by Evelina Parkere (@movieevelina) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

☀️

A post shared by Adriana Miglāne (@adrianamiglane) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Izlaižamies.

A post shared by Toms Grēviņš (@tomsgrevins) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Katrs saulriets ir kāda dzīves atspoguļojums. Es domāju.

A post shared by Kaspars Breidaks (@kbreidaks) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Elina Gluzunova (@elina.gluzunova) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Maz pret ko mainītu savu svētdienas rīta kafiju vienatnē... Pat nezinu, pret ko varētu. Tam būtu jābūt kaut kam TIK ļoti... Varbūt vien kopā ar bērniem to gribētu.. Citādi. Izbaidīju zaķa saules peldes pie dīķa. Atklāju skudru pūzni, ko čaklās, man neprasot sastiepušas uz kāpnītēm, liekot man iet pa zāli. Mēģināju dīķī noķert vardi, kas, šķiet, mani uz to izaicināja. Un neviens neko nepieprasa. Ne klātbūtni, ne atbildes, ne lēmumus, ne apliecinājumus. Neviens neiztraucē domas un dzeguzes klausīšanos (jā, tā joprojām meklē pāri). Neviens neko nejautā un vari darīt jebko un neviens arī neko nepārmetīs, ja nedarīsi neko. Pat negribas domāt par paģērošajām citādām dienām... Par dziedējošām svētdienām mums visiem ❤️

A post shared by Linda (@linda_murniece) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Legante Dagmāra (@dadalove) on

Uz augšu
Back