PTAC aicina "Biļešu servisu" ievērot Enrikes Iglesiasa nenotikušā koncerta biļešu atmaksas termiņu

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: Edgars Kalmēns/TVNET

Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) aicina biļešu tirgotāju SIA "Biļešu serviss" ievērot Spānijas dziedātāja Enrikes Iglesiasa nenotikušā koncerta biļešu atmaksas termiņu, informēja PTAC pārstāve Evija Lene.

Viņa norādīja, ka saistībā ar atcelto koncertu, kuram bija jānotiek pērn 5. decembrī, PTAC jau šogad 8. janvārī "Biļešu servisam" minēja, ka ir jāsāk biļešu vērtības atmaksa patērētājiem. 

PTAC noteicis "Biļešu servisam" līdz 12. jūnijam patērētājiem, kuri nav izmantojuši kredītkaršu reklamāciju, atmaksāt biļešu vērtību no biļešu tirgotāja rīcībā esošajiem līdzekļiem, kas bija pieejami "Biļešu servisam" brīdī, kad tika paziņots par pasākuma atcelšanu. 

Biļešu vērtības atmaksa veicama rindas kārtībā patērētājiem, kuri vērsušies par naudas atmaksu "Biļešu servisā". 

Pēc PTAC minētā, kredītkaršu reklamācijai iekasētās naudas summas "Biļešu servisam" jāsedz no saviem līdzekļiem, savukārt patērētājiem, kuri nav izmantojuši reklamācijas procedūru, jāizmaksā biļešu tirgotāja rīcībā esošie organizatora naudas līdzekļi. 

Lene norādīja: ja "Biļešu serviss" līdz norādītajam termiņam nebūs veicis biļešu vērtības atmaksu patērētājiem vai līdz 2020. gada 19. jūnijam par PTAC aicinājuma izpildi informējis centru, PTAC nekavējoties lems par nepieciešamību pieņemt lēmumu.

Vienlaikus PTAC informēja: ja gadījumā "Biļešu servisa" rīcībā esošo naudas līdzekļu, kas bija pieejami biļešu tirgotājam brīdī, kad tika paziņots par pasākuma atcelšanu, visiem patērētājiem nepietiks, patērētāji ir tiesīgi vērsties pie pasākuma organizatora, proti, "ART BG - Management EOOD" un Valsts policijā kā cietušie.

TVNET jau ziņoja, ka tika atcelts Iglesiasa koncerts "All the Hits Live", kas bija paredzēts pērnā gada 5. decembrī "Arēnā Rīga".

Latino popzvaigzne Enrike Iglesiass Latvijas publikai jau labi pazīstams. Nesenākais viņa koncerts Ledus pilī notika decembrī 2014. gadā. Arī 2009. gadā viņa koncerts Rīgā bija izpārdots.

Foto: Enrikes Iglesiasa koncerts «Arēnā Rīga».

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu