Ozols piedāvā koncertsēriju "Sporta Live"

"Lucavsala Live" biļetes ir derīgas
TVNET
Ozols piedāvā koncertsēriju "Sporta Live"
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Ozols
Ozols Foto: publicitātes

Hiphopa izpildītājs Ozols 21., 22. un 23. augustā aicina apmeklēt koncertu sēriju "Sporta Live", kurā gaidāma viņa jaunā albuma prezentācija, kas ieplānota trīs daļās - trīs vakaros pēc kārtas Rīgā, Sporta 2 kvartāla iekšpagalmā. 

Pateicoties viesmāksliniekiem, katrs koncerts saturiski atšķirsies no iepriekšējā, un šie mākslinieki būs tie, kas noteiks arī katra vakara virzību un skanējumu. Koncerta ietvaros būs dzirdamas populārākās izpildītāja dziesmas.

Kā viesmākslinieki koncertos pievienosies tādi izpildītāji un grupas kā Prusax, Viņa, Fiņķis & PRAGAII, Tehnikums, Eliots un Melikols. Ar precīzāku informāciju par katra vakara plānu iespējams iepazīties Ozola Facebook lapā. Biļetes pieejamas Biļešu serviss kasēs.

Ņemot vērā pulcēšanās ierobežojumus, biļešu apjoms uz katru koncertu ir limitēts. Pieejamas vien 500 biļetes uz katru no pasākuma dienām.

Iepriekš iegādātās biļetes uz Ozola koncertu “Lucavsala Live”, kas bija paredzēts 2020. gada 22. augustā, ir derīgas uz jebkuru no esošajām pasākuma dienām.

Piesardzības nolūkos ienākot pasākuma teritorijā būs iespējams dezinficēt rokas.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu