Linda Leen nolēmusi pārtraukt pastalu biznesu

Sejas.lv
Linda Leen nolēmusi pārtraukt pastalu biznesu
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 9
Foto: Edijs Pālens/LETA

Dziedātāja Linda Leen, kura deviņus gadus bija arī zīmola "PASTALA by Linda Leen" saimniece, nolēmusi pārtraukt pastalu biznesu. 

Par šādu lēmumu viņa paziņojusi sociālajā vietnē "Facebook": "Šī ir devītā un pēdējā krāsaino "PASTALA by Linda Leen" vasara! Ir apautas tūkstošiem pēdas, nodancoti simtgades Dziesmu un deju svētki, izlēkts lērums zaļumballes, baltās pastalās izprecināti jaunie, pavadīti pirmie bērnu soļi kristībās un vēl, un vēl. Laiks jauniem izaicinājumiem!"

Pēdējās pastalas Linda nolēmusi pārdot lētāk, un tām līdzi nāk arī viņas autogrāfs.

Izdevums "Privātā Dzīve" sazinājās ar Lindu Leen, vaicājot, kāpēc pieņemts lēmums pārtraukt uzņēmējdarbību, viņa atteicās no komentāriem. 

2011. gadā par uzņēmuma darbību Linda sacīja, ka viņai bijis svarīgi, lai apavi top no Latvijā pieejamiem materiāliem un ka tos darina latviešu meistari. "Pareizāk būtu teikt, ka pastalu dizainu radījuši mūsu senči, bet man pieder ideja, ka pastalas varētu būt septiņās dažādās krāsās - no melnām līdz rozā," precizēja dziedātāja. Savukārt logotipu savam jaunajam brendam viņa uzskicējusi, braucot tramvajā Milānā.

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu