Liene Kiviča komentē Madaras Kivičas piedāvājumu palīdzēt ar mazuli

Mūziķa Andra Kiviča bijusī sieva un meitu mamma Madara Kiviča izdevumam "Kas Jauns?" pauda, ka nepieciešamības gadījumā ir gatava palīdzēt kādreizējā vīra sievai un abu mazulītim. Madaras labos nodomus komentējusi pati Liene. 

Liene vietnē "Instagram" atbildējusi uz kāda sekotāja jautājumu, ko viņa domā par Madaras palīdzīgo roku.

"Šāds jautājums par palīdzēšanu man nekad nav bijis iekļauts dienas kārtībā, tāpēc esmu izbrīnīta. Es neesmu no cilvēkiem, kas lūdz palīdzību, vēl jo vairāk - parasti ar bērniem palīdzu es, taču neafišēju to. Tomēr paldies, novērtēju," raksta Liene.

Viņa turpina: "Es labprāt pieskatu Andra meitenes, kad nepieciešams, palīdzu ar visu iespējamo un nekad neatsaku. Man tas liekas pašsaprotami. Es taču saprotu, ka mammai mēdz būt darbiņi, skriešanas un darīšanas, vai ne? Atbalstu, kā vien varu un darīšu to vienmēr."

"Nekad neesmu atteikusi palīdzēt - ne Covid ārkārtas situācijā laikā, kad Andra meitiņu mamma Madara bija saslimusi (paldies Dievam, tikai saaukstējusies) un riskēju saslimt arī es, būdama stāvoklī, ne tagad - pēdējos grūtniecības mēnešos. Palīdzēšu vienmēr. Mums ar meitenēm ir siltas un tuvas attiecības, par ko man prieks," piebilst Liene.

Atgādinām, ka jau drīzumā pasaulē jānāk Lienes un Andra pirmajai kopīgajai atvasei.

Gan Lienei, gan Andrim no iepriekšējām attiecībām katram ir trīs bērni.

Uz augšu
Back