Sabīne Berezina 30 gadu jubileju nosvin ar jaunu balādi

TVNET
Sabīne Berezina 30 gadu jubileju nosvin ar jaunu balādi
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Sabīne Berezina
Sabīne Berezina Foto: publicitātes

Šā gada 3. jūlijā popmūzikas dziedātāja Sabīne Geiba, kas sabiedrībai zināma ar skatuves vārdu Sabīne Berezina, atzīmējusi savu 30 gadu jubileju, tai par godu mūziķe laidusi klajā jaunu skaņdarbu – dziesmu "Pretī uzvarām". 

Dziesmas teksta autore ir Zita Ile Onckule, bet mūzikas autore pati Sabīne. Dziesma tapusi kopā ar Latvijā pazīstamo producentu Artūru Palkeviču.

"Dziesmas vēstījums ir emocionāls, un tas noteikti liks aizdomāties par dzīves pamatvērtībām. Mums katram dzīvē ir brīži, kad veicas vairāk, un tādi, kad mazāk. Viens no cilvēka lielākajiem ieguvumiem - kāds, kas ir līdzās ne tikai veiksmīgos mirkļos, kāds, kas palīdz saņemties, kāds, kas atbalsta un uzmundrina. “Pretī uzvarām” ir stāsts par to, ka ne vienmēr dzīvē viss notiek pēc plāna un tā, kā esam iecerējuši. Lielu daļu notikumu mēs nespējam ietekmēt ārēju faktoru dēļ. Mēs skrienam pa dzīvi, lai sasniegtu vairāk, un nereti par saviem tuviniekiem atceramies tikai tad, kad mūs ir piemeklējusi kāda neveiksme," tā dziesmu komentē teksta autore Zita Ile Onckule.

"Mums katram dzīvē ir dots savs laiks, citam vairāk, citam mazāk. Šī dziesma liek aizdomāties par to, cik piepildīts tas ir, cik ļoti novērtējam to, kas mums ir dots un cik produktīvi tajā dzīvojam. Dziesma ir motivācija dzīvot ar pilnu krūti, sapņot un doties pretī uzvarām, apzinoties, ka varam to tikai ar sev tuvu cilvēku atbalstu un blakus būšanu," tā Sabīne Geiba

Noskaties dziesmas video.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu