Džilindžers pēc atgriešanās no Rumānijas šķietami neievēro pašizolāciju

Sejas.lv
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 2

Režisors Dž. Dž. Džilindžers ar sievu Ingu Grencbergu nesen atgriezās no ceļojuma uz Rumāniju. Vērīgākie zina teikt, ka režisors šķietami neievēro pašizolāciju. 

Kā var noprast pēc Džilindžera un sievas sociālajos tīklos publiskotajām fotogrāfijām un video, vēl 28. jūnijā pāris bija Rumānijā.

Taču kopš 20. jūnija, atgriežoties no vairākām valstīm, tostarp Rumānijas, ceļotājiem jāievēro pašizolācija.

Kā liecina SPKC publiskotā informācija, ceļošana uz Rumāniju nav aizliegta, taču pēc atgriešanās Latvijā obligāta prasība ir ievērot 14 dienu pašizolāciju. Šāda prasība attiecas arī uz tranzītā ceļojošajiem, proti, ja ceļotājs caurbrauc šo valsti vai ir uzturējies tās lidostās pārsēšanās nolūkos.

Tas nozīmē, ka pēc atgriešanās no Rumānijas personai jāuzturas pašizolācijas vietā, nedrīkst pakļaut citas personas inficēšanās riskam, nedrīkst veidot tiešus kontaktus ar citiem (neuzņemt viesus, nedoties ciemos, uz darbu, sabiedriskām vietām, kur uzturas daudz cilvēku, izņemot veikala apmeklējumu un nokļūšanu dzīvesvietā vai citā uzturēšanās vietā uzreiz pēc ierašanās Latvijā, lietojot mutes un deguna aizsegu).

Režisora bijusī sieva Elīna Maligina aizvadītajā nedēļas nogalē sociālajos tīklos ievietoja fotogrāfiju, kurā redzams, kā kopā ar Džilindžeru sveic abu kopīgo meitu Hannu astotajā dzimšanas dienā. Kadrā trijotne mīļi pozē Jūrmalā, kā pie foto norādījusi Maligina. 

Tā kā Džilindžers satika gan savu atvasi, gan bijušo sievu šķietami ātrāk kā divas nedēļas pēc atgriešanās no ceļojuma, noprotams, ka viņš ir pārkāpis prasību pašizolēties.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 2

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu