Valters Pūce atminas neveiklo iepazīšanos ar savu līgaviņu

Sejas.lv
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Grupas “Dagamba” mūziķis Valters Pūce ar savu līgavu, uztura speciālisti Ilvu, ir kopā jau 12 gadus. Viesojoties Naura un Aijas Brikmaņu sarunu šovā “Ģimenes sarunājas”, abi atklājuši savu iepazīšanās stāstu, kā arī to, kāpēc ar kāzām nesteidzas.

Valters savu topošo dzīvesbiedri noskatījis kādā savulaik populārā mūzikas klubā. Telpa bijusi pārpildīta cigarešu dūmiem, taču caur tiem mūziķis pamanījis Ilvas profilu un steidzis iepazīties. Tiesa, šis mirklis abu atmiņās uz mūžu paliks iezīmēts ar komisku noskaņu - cenšoties piesaistīt simpātijas uzmanību, Valters neveikli aizķēries un burtiski nokritis daiļās sievietes priekšā ceļos.

Taču tas nebūt nav bijis vienīgais šāds brīdis - emocijām piesātinātāku notikumu pāris piedzīvojis ceļojuma laikā Tenerifē, kad mūziķis pēc vairāku gadu kopdzīves bija nolēmis Ilvu bildināt. Šoreiz kritiens uz ceļa izdevies daudz elegantāks un pārdomātāks, izpelnoties sirsnīgu jāvārdu. Tomēr ar kāzām gan pāris nesteidzas, jo neslēpj – tās vēlas lielas un foršas.

Kā raidījumā skatītājiem atklās Valters, viņš būtu gatavs arī vienkārši sarakstīties, taču mīļotās dēļ ir apņēmies nedaudz pagaidīt, līdz būs iespēja sarīkot atmiņā paliekošu laulību ceremoniju. “Nav tā, ka bērnībā esmu sapņojis, kā pērku uzvalku un eju pie altāra. Nu nav tā bijis. Bet es domāju, ka Ilvai ir,” to, cik sievietēm ir svarīgas kāzas un tas, kādā kleitā viņas dodas pie altāra, akcentē mūziķis.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu