Kivičs asi izsakās par bāriņtiesu

FOTO: facebook.com/andris.kivics

Skandalozais mūziķis Andris Kivičs 14. jūlijā nāca klajā ar video, kurā skaidroja notikušo konfliktu pie Rīgas Dzemdību nama. Tāpat viņš aizstāvējās pret tiem, kuri viņu kritizēja par alkohola lietošanu "Facebook" tiešraidē dienā, kad ar jaundzimušo atgriezās mājās.

"Es iedzeru vienu reizi pa četriem mēnešiem, lai pateiktu paldies visiem, kas mūs apsveic. Mums bija 2500 laiki," savu tā vakara rīcību skaidroja mūziķis. 

Tiesa, tiešraides video ieraksts, kurā Kivičs redzams lietojot alkoholu, tika izdzēsts. Parādījās spekulācijas, ka šādi mūziķis rīkojies, lai izvairītos no bāriņtiesas. Nu šo versiju komentēja pats Kivičs.

"No kādas, dir**, bāriņtiesas? Latvijā nav lielāka otra miskaste par bāriņtiesu. Ja kādam Latvijā neinteresē vispār bērni, tad tā ir Latvijas bāriņtiesa, ticiet man. Ir cilvēki, kuriem ļoti maz interesē bērni un vispār neinteresē bērni, un tad ir bāriņtiesa," ass bija Kivičs. 

Šādi viņš uzskata, jo bāriņtiesa esot uzklausījusi Lienes bijušo vīru un trīs meitu tēvu, kurš, pēc mūziķa domām, neesot ticis pāri "pamestā vīra sindromam". 

"Un viņš tagad rakstīs bāriņtiesai iesniegumu par to, ka viņa vannā iegāja?!" - neizpratnē bija Kivičs.

Atgādinām, ka Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija (VBTAI) jau trīs reizes vērsusies policijā pret Kiviču pāri. 

Iepriekš inspekcija bija vērsusies policijā ar lūgumu sākt administratīvā pārkāpuma lietu par iespējamu emocionālo vardarbību pret bērniem.

Policija pēc lūguma saņemšanas veica radinieku aptaujāšanu, situācijas izpēti, bet konstatēja, ka bērniem apdraudējumu, risku neesot.

VBTAI pēc policijas atteikuma sākt administratīvā pārkāpuma lietu policijā vērsās vēl divas reizes, bet arī tad lūgums sākt lietu tika noraidīts.

Vienlaikus VBTAI ir gatava vēlreiz vērsties policijā, ja atkārtosies līdzīga situācija, kāda bija iepriekš. 

Uz augšu
Back