Septembrī klajā nāks Ainara Mielava jaunais albums "220 volti"

TVNET
Septembrī klajā nāks Ainara Mielava jaunais albums "220 volti"
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Ainara Mielava autokoncerts "Vienīgais"
Foto: Ainara Mielava autokoncerts "Vienīgais" Foto: Jānis Škapars/TVNET

"Vienīgā jēga no šīs pandēmijas, kā mēs jokojām ansamblī, ir tā, kam mums izdevās pietiekoši daudz pamēģināt, un tā rezultātā mēs studijā ierakstījām albumu praktiski divās dienās – vienā elpas vilcienā," LTV raidījumā "Rīta Panorāma" pastāstīja mūziķis Ainars Mielavs. 

Plānots, ka jaunais studijas albums klajā nāks 10. septembrī - Ainara Mielava jubilejā.

Mūziķis stāstīja, ka jaunajā albumā iekļautās dziesmas sarakstītas jau pirms pandēmijas. Tikai viena dziesma tapusi šajā laikā, taču Mielavs uzsvēra – tā nav par pandēmiju.

"Runa ir par cilvēkiem, kuriem nav vienalga, kuri visu laiku ir uzlādēti ar 220 voltiem, bet vienkārši "gali" nav izolēti, bet atvērti," tā albuma nosaukumu skaidro Mielavs.

Darbs pie albuma jau ir gandrīz pabeigts, un Mielavs ar prieku gaida šovasar gaidāmos koncertus.

"Paldies Dievam, atkal būs iespēja uzdziedāt," tā savā Facebook kontā par gaidāmajiem koncertiem rakstīja mūziķis. 17. jūlijā viņš uzstāsies Jelgavā, bet svētdien, 19. jūlijā, – Smiltenē.

Norādot, ka šobrīd nevar prognozēt, vai un kādos apstākļos būs iespējams koncertēt rudenī, Mielavs atzīmēja: "Es ar lielu entuziasmu gaidu gan šī vakara, gan svētdienas koncertu, gan vēl, ja nemaldos, kādus septiņus, astoņus šajā vasarā."

Foto: Ainara Mielava autokoncerts "Vienīgais".

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu