"Turaidas roze" par godu brāļu Kalniņu jubilejām uzstāsies Rojā

TVNET/LETA
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
"Turaidas roze"
"Turaidas roze" Foto: publicitātes

21. augustā plkst.19 par godu vasaras izskaņai, kā arī brāļu Kalniņu - dzejnieka Viktora Kalniņa jeb Vika un komponista Imanta Kalniņa - ievērojamajām jubilejām, grupa "Turaidas roze" aicina uz koncertu "Jautra dziesmiņa sev pašam" Rojas brīvdabas estrādē, informē pasākuma producente Maira Miķelsone.

Dzejnieks un daudzu pazīstamu dziesmu teksta autors Viks 80 gadu jubileju svinēja pagājušogad, savukārt viņa brālis - komponists Imants Kalniņš - savu 80. dzimšanas dienu svinēs 2021. gada 26. maijā.

Viks
Viks Foto: Edijs Pālens/LETA

Koncerta pirmajā daļā skanēs dziesmas ar Vika tekstiem "Elektriskā mīla", "Smilšu rausis", "Zilais putniņš", "Astoņkājis", "Balāde par viņu", "Vēl viens tu", "Tiem, kas rāpo", "Vienmēr būs kāds", "Jautra dziesmiņa sev pašam", "Sidrabrasa", "Kas dzīvo tanī pusē", dziesmas no izrādes "Princis un ubaga zēns". Otrajā daļā paredzēti grupas "Turaidas roze" hiti.

"Visas Imanta Kalniņa dziesmas ir ļoti skaistas, tāpēc šim koncertam esam izvēlējušies gan dziesmas ar brīnišķīgajiem Vika tekstiem, gan citas "Turaidas rozes" populārākās dziesmas - "Trubadūrs", "Apvij rokas", "Vējš un liepa", "Kas jūs esat" un daudzas citas," skaidroja dziedātāja Olga Rajecka.

Koncerta organizatori aicina pasākuma apmeklētājus ievērot valstī noteiktos distancēšanās ierobežojumus, kā arī atgādina, ka estrādei ir jumts, līdz ar to nav jāuztraucas par sliktiem laika apstākļiem.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu