Influencerei Didrihsonei jaunu noteikumu dēļ nav izdevies izceļot no valsts

Sejas.lv
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Influencere un apģērbu veikala "Butterfly" īpašniece Elīna Didrihsone 4. augustā bija plānojusi doties ceļojumā uz Grieķiju, tomēr viņas plāni pajukuši.

Didrihsonei bija paredzēts doties komandējumā uz Santorini salu Grieķijā, taču plānus nācies pārcelt. 

"Es pamodos četros no rīta, mēs sataisījāmies, aizbraucām uz lidostu, viss noritēja tā, kā tam jānorit, taisāmies nodot bagāžu, bet mums pajautā, vai esam aizpildījuši QR kodu. Mēs nesaprotam, kas par kodu. Domājam, ka tūlīt aizpildīsim un viss būs kārtībā, bet viņi saka, ka viņš ir jāaizpilda 24 stundas līdz izlidošanai. 

Šis likums ir parādījies kā nedēļu vai divas, par kuru mēs nezinājām un pat nojaust nevarējām, ka ir šādi likumi Grieķijā. 

Aizlidot tu vari, bet tevi neielaiž valstī, aviokompānija uzliek sodu un tu lido mājās," vietnē "Instagram" nelāgo situāciju skaidroja influencere.

Didrihsonei gan izdevies pārcelt lidojumu uz vēlāku laiku.

No 1. jūlija tūristiem, kuri lido uz Grieķiju, jāaizpilda PLF veidlapa (Passenger Locator Form) ne vēlāk kā 24 stundu laikā pirms reisa izlidošanas. Tajā jānorāda informācija par izlidošanas valsti, adrese, kurā viņi uzturēsies ceļojuma laikā, kā arī paredzamais uzturēšanās laiks Grieķijā. Veidlapā norādītā informācija ir galvenais elements valsts plānā aizsardzībai pret pandēmiju un Covid-19 vīrusa izplatības novēršanai.

Atgādinām, ka Elīnas Didrihsones apģērbu veikals jūlija sākumā nonāca PTAC un VID redzeslokā. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

??? Tas ir mans Tauriņš.?

A post shared by ??ī?? ?????????? (@didrihsoonee) on

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu