Kanje Vests un Kima Kardašjana pēc publiskā strīda dalās ar sirsnīgu video

Kanje Vests un Kima Kardašjana FOTO: AFP/SCANPIX

Reperim Kanjem Vestam un viņa sievai, TV zvaigznei Kimai Kardašjanai pēdējo mēnešu laikā attiecības bija krietni saspīlētas, taču pāra jaunākais video liecina, ka abi salīguši mieru. 

Atgādinam, ka Vests prezidenta vēlēšanu karstumā vietnē "Twitter" publiskoja vairākus ierakstus, kuros atklāja, ka jau divus gadus mēģina izšķirties no savas sievas Kimas Kardašjanas, vienlaikus apsūdzot viņas māti Krisu Dženeri "balto pārākumā".

Nu Vests un Kardašjana ar bērniem ir devušies privātā atpūtā uz Dominikānu, kur mēģina saglābt laulību.

7. augusta vakarā Vests dalījās ar video, kurā redzams dziedot, izlecot no braucošas golfa mašīnītes un dejojot. Tēva piemēram sekoja meita Norta, kura arī jestri sāka dejot līdzi dziesmai. Dzirdams, ka video uzņēmusi Kardašjana, kura aizkadrā gardi smejas par redzēto.

Fani pēc video parādīšanās metās spekulēt, ka pāris savas nesaskaņas atstājis pagātnē, abiem tagad koncentrējoties uz ģimenes labklājību un attiecību saglābšanu. 

Kā ziņots, Vestačivināšana "Twitter" notiek viņa pašreizējās prezidenta kampaņas laikā. 19. jūlijā Vests sarīkoja savu pirmo kampaņas mītiņu Dienvidkarolīnā, kura laikā caur asarām atzina, ka bija gatavs izbeigt Kimas grūtniecību.

Pēc tam Vesta izteikumus komentēja arī viņa sieva, norādot uz vīra garīgās veselības problēmām. "Viņš ir izcils, bet sarežģīts cilvēks, kurš papildus tam, ka ir mākslinieks un melnādainais, ir pieredzējis sāpīgu mātes zaudējumu un cenšas tikt galā ar izolāciju, kuru pastiprina viņa bipolārie traucējumi. Tie, kuri ir tuvi Kanjem, pazīst viņa sirdi un saprot, ka viņa vārdi neatbilst viņa nodomiem."

Uz augšu
Back