Kima Kardašjana pirmo reizi komentē Kanjes Vesta psihisko veselību

Kanje Vests un Kima Kardašjana FOTO: Reuters/ScanPix

Realitātes šovu zvaigzne, repera Kanjes Vesta sieva Kima Kardašjana komentējusi vīra skandalozos izteikumus tviterī, kā arī dalījusies intīmās detaļās par Vesta psihisko veselību.

Kardašjana vietnes "Insagram" īsajos stāstiņos dalījusies ar ierakstu, kurā apstiprina, ka Vestam ir bipolārie traucējumi.

"Kā daudzi no jums zina, Kanjem ir bipolārie traucējumi. Ikviens, kurš to ir piedzīvojis, vai kādam ar to ir bijusi saskare, zina, cik neticami sarežģīti un sāpīgi to ir saprast. Es nekad neesmu publiski runājusi par to, kā tas ietekmē mūs mājās, jo es ļoti sargāju mūsu bērnus un Kanjes tiesības uz privātumu jautājumos, kas saistīti ar viņa veselību. Bet šodien es jūtu, ka man vajadzētu to komentēt, jo par garīgo veselību ir aizspriedumi un nepareizs priekšstats," raksta Kardašjana.

Viņa turpina: "Tie, kuri saprot garīgās slimības vai pat kompulsīvu uzvedību, zina, ka ģimene ir bezspēcīga, ja vien cilvēks ar diagnozi nav nepilngadīgais. Cilvēki, kuri nav saistīti ar šo pieredzi, var būt nosodoši un nesaprot, ka indivīdam pašam ir jāgrib saņemt palīdzību, neatkarīgi no tā, cik smagi palīdzēt cenšas ģimene un draugi."

"Es saprotu, ka Kanje ir pakļauts kritikai, jo viņš ir publiska persona un viņa rīcība dažkārt var izraisīt spēcīgu viedokli un emocijas.

Viņš ir izcils, bet sarežģīts cilvēks,

2

kurš papildu tam, ka ir mākslinieks un melnādainais, ir pieredzējis sāpīgu mātes zaudējumu un cenšas tikt galā ar izolāciju, kuru pastiprina viņa bipolārie traucējumi. Tie, kuri ir tuvi Kanjem, pazīst viņa sirdi un saprot, ka viņa vārdi neatbilst viņa nodomiem. Sadzīvošana ar bipolārajiem traucējumiem nemazina vai neatceļ viņa sapņus un kreatīvās idejas, neatkarīgi no tā, cik lieli vai nepieejami tie dažiem var šķist. Tā ir viņa kā ģēnija sastāvdaļa,un, kā mēs visi esam pieredzējuši, daudzi viņa lielie sapņi ir piepildījušies," teikts Kardašjanas paziņojumā. 

Viņa noslēdza savu vēstījumu, aicinot sabiedrību un medijus būt empātiskiem un iejūtīgiem, lai ģimene "varētu tikt tam cauri". 

Atgādinām, ka Vests pēdējās dienās vietnē "Twitter" dalījās ar vairākiem šokējošiem paziņojumiem, tostarp apsūdzībām pret Kimu Kardašjanu un viņas māti Krisu Dženeri. Vests paziņoja, ka jau divus gadus cenšas izšķirties no sievas, kā arī to, ka viņa ar savu māti mēģinot Vestu ieslodzīt psihiatriskajā klīnikā.  

Atgādinām, ka Vests un Kardašjana apprecējās 2014. gadā. Pārim ir četras atvases. 

Uz augšu
Back