Jānim Bukumam jauns singls un video divās valodās

TVNET
Jānim Bukumam jauns singls un video divās valodās
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
"Jānis Bukums"
"Jānis Bukums" Foto: publicitātes

Roka dziedātājs Jānis Bukums un viņa grupa ar tādu pašu nosaukumu "Jānis Bukums" publicē jaunu singlu un video divās valodās "Parasts stāsts nr. 1" / "Ordinary Story No. 1", kā arī ziņo par jaunā albuma "Septītās dienas burvis" tapšanu.

"Parasts stāsts nr. 1 ir dziesma jaunās skaņās – dziesmas oriģinālversija publicēta līdz ar grupas trešā albuma "Neuzvarētais" iznākšanu 2018. gada nogalē. Tagad dziesma ieguvusi jaunu spēku un skanējumu, bez tam dziesma ierakstīta arī angliskā versijā, pie liriskās adaptācijas roku pielicis Arnolds Martins Kārklis.

"Šai dziesmai pilnīgi organiski atnāca jauna versija. Kad to rakstījām priekš konceptalbuma "Neuzvarētais", tās veidols atbilda albuma stāstam, tomēr es jutu nepabeigtu šīs dziesmas potenciālu, kas tagad ir pilnībā realizēts. Korekcijas dzīvē ieviesa arī Covid-19 krīze, tāpēc šī versija tiek publicēta ar novēlošanos. Toties šobrīd ar prieku varu pateikt, ka turpmākie grupas jaunumi būs saistīti ar topošo albumu," tā Bukums.

Noklausies abas versijas:

Grupa turpina darbu ar savu ceturto albumu – augusta sākumā ierakstītas vēl divas jaunas kompozīcijas sadarbībā ar Kārli Šteinmani viņa studijā “KS Records – Unity Audio”. Albumu paredzēts izdot šā gada rudenī.

"Šajā albumā mūsu skanējums būs jaunā kvalitātē un veidolā. Sakritība vai nē, taču jaunā albuma dziesmas sāka iegūt konkrētu formu tieši līdz ar krīzes sākumu. Mēs šo haotisko enerģiju esam transformējuši caur sevi, un rezultāts būs dzirdams jau pavisam drīz," tā Jānis Bukums.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu