Seriāla "Amulets" zvaigzne Alisa Milano brīdina par baisiem Covid-19 simptomiem

Amerikāņu aktrise Alisa Milano, kura atpazīstamību iemantoja ar lomu seriālā "Amulets" (Charmed), kopš marta cīnās ar Covid-19 saslimšanas simptomiem. Nesen viņa atklāja, ka slimības dēļ strauji zaudē matus, bet tagad pastāstīja, ka saskārusies ar sirds un atmiņas problēmām.

Milano vietnes "Instagram" jaunākajā ierakstā pastāstīja par savu fizisko un garīgo veselību, atklājot, ka viņa jūtas labi, neskatoties uz to, ka izjūt dažus ilgstošus simptomus, kas saistīti ar Covid-19.

"Fiziski es sāku justies labāk. Es joprojām ik pēc trim dienām lietoju aspirīnu, lai šķīdinātu asinis, zivju eļļu, D, C vitamīnu, cinku un B vitamīnu kompleksu.

Man joprojām laiku pa laikam ir sirdsklauves. Es joprojām reizēm aizmirstu vārdus (absolūti sliktākā daļa), 

rakstīja aktrise.

Tomēr Milano piebilda, ka viņas pašreizējie simptomi nav ne tuvu tik slikti kā pirms dažām nedēļām.

"Es jūtos labāk," bilda aktrise, pastāstot, ka viņas jaunākie datortomogrāfijas un sirds magnētiskās rezonanses rezultāti bijuši normāli.

Tomēr Milano neslēpa, ka viņai joprojām dažreiz esot ļoti bail. 

"Bail nevis atkal saslimt, bet gan par to, ka mani mīļie var saslimt. Es nekad nevēlētos, lai viņiem būtu jāiet šim cauri. Tas ir zvērīgi. Tāpēc es svārstos starp to, ka esmu tik pateicīga un tik ļoti pārbijusies. Pateicīga, ka tieši es saslimu, bet pārbijusies, ka draugi vai ģimene slimos," rakstīja zvaigzne.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Soooooo....how are you? This is a wellness check and a health update. I’m ok. I’m starting to physically feel better. I’m still taking an aspirin every 3 days to thin my blood, fish oil, vitamin D, C, zinc and a B complex. I still have occasional heart palpitations. I still forget my words (absolute worst part). But it’s not nearly as bad as it was a few weeks ago. I feel better. I had a ct scan of my lungs and a cardiac MRI and both were normal. I get super scared sometimes, though. Not of getting sick again but of my loved ones getting sick. I don’t ever want them to have this thing. It’s a beast. So I vacillate between being so grateful and so terrified. Grateful that it was me who got sick and terrified that friends or family will be sick. And I can’t help but wonder—how are you? Please be safe. Please let me know you’re ok.

A post shared by Alyssa Milano (@milano_alyssa) on

Uz augšu
Back