Liene Stepena pēc vīra zaudējuma sākusi jaunas attiecības

Sejas.lv
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

8. septembrī STV Pirmā! un lietotnē “Shortcut” pie skatītājiem nonāks Kristīnes Virsnītes autorraidījums “Kristīnes Virsnītes sarunas”, kur pirmā raidījuma viešņa ir horeogrāfe Liene Stepena.

Stepena piedzīvojusi milzīgu zaudējumu, taču joprojām tic, ka dzīve visu saliek īstajos plauktiņos.

Kristīnes Virsnītes raidījumā Stepena atklās, kā tas ir atvadīties no sev tuva cilvēka, kāpēc sērošanai ir jāiedod laiks un vai patiesi ir iespējams atkal iemīlēties.

“Nekas jauns nevar sākties, ja neesi izdzīvojis sērošanas posmu. Tas ir dabisks process. Tev ir jānoslēdz kāda lieta, simboliski tā jāieliek mazā kastītē un jānoliek savā vietā. Lai varētu nākt kas jauns. Ja es to nebūtu izdzīvojusi, es nebūtu no jauna iemīlējusies,”

pārliecināta ir viņa. Tomēr, kā atkal atļaut sev iemīlēties? Kā tikt pāri vainas sajūtai un kā zināt, ka atvadām atvēlēts gana ilgs laiks?

“Man vīrs nomira un tā nebija šķiršanās, kad cilvēki izlemj šķirties un iet katrs uz savu pusi, tas notika pret manu gribu, mēs tikām vienkārši izšķirti. Man šķita, ka nekad mūžā es neiemīlēšos, es turpināšu mīlēt cilvēku, kaut viņa nav blakus.

Taču tā mīlestība ar laiku vienkārši pārvēršas, tā kļūst citādāka, tā nepazūd, taču ir citādāka, tādēļ ir tik svarīgs sērošanas process. Nebaidīties būt vienai. Neizšķērdēt sevi citos apskāvienos un citam cilvēkam. Būt kopā ar sevi, izsērot. Un tad ir brīva vieta nākt kam jaunam,” saka Stepena.

Iedvesmojošā horeogrāfe šobrīd studē, lai kļūtu par fizioterapeiti, un studijām pieteicās, esot savas dzīvas smagākajā posmā. Tāpēc viņa arī skatītājus iedrošinās dzīvot ar aizrautību, jo ir pārliecināta - mēs katra varam savu dzīvi mainīt uz labu, neatkarīgi no tā, cik mums ir gadu.

Raidījumā “Kristīnes Virsnītes sarunas” populārā TV un "Instagram" personība ik reizi tiksies ar spēcīgām un pārliecinātām sievietēm, kuras mācās ieklausīties sevī un ar savu dzīves pieredzi aizrauj un iedvesmo. 

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu