Magone gatava sūdzēt tiesā "Bermudu divstūri"

Sejas.lv
Magone gatava sūdzēt tiesā "Bermudu divstūri"
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 3
Foto: STV Pirmā!, 360TV un arī Shortcut sezonas atklāšanas pasākums
Foto: STV Pirmā!, 360TV un arī Shortcut sezonas atklāšanas pasākums Foto: Jānis Škapars/TVNET

Vasaras sākumā grupa "Bermudu divstūris" laida klajā dziesmu "Ne man GUCCI, ne man NIKE", izmantojot šovu zvaigznes Magones teikto frāzi šovā "Slavenības. Bez filtra". Tiesa, pati Magone ar to nav mierā un gatava pat tiesāties.

27. augustā notika STV Pirmā! un 360TV jaunās sezonas atklāšanas pasākums, kurā "Bermudu divstūris" kopā ar Magoni izpildīja slaveno ballīšu hitu. Tas gan nenozīmē, ka šovu zvaigzne ir piedevusi grupai viņas tekstu izmantošanu bez atļaujas.

Izdevumam "Privātā Dzīve" Magone atklāj, ka kopīgais priekšnesums bijis saplānots īsu brīdi pirms kāpšanas uz skatuves. "Tā bija brīva improvizācija, jo par mūsu kopējo uzstāšanos uzzināju tikai īsu brīdi pirms tā," norāda Magone.

Šovu zvaigzne neslēpa – par to, ka dziesmā izmantots viņas teksts un tēls, šova zvaigzne grib taisnīgu finansiālu atlīdzību. "Pakonsultējos ar ģimeni un vērsos pie jurista, kas ir speciālists autortiesību lietās. Viņš teica, ka

man ir tiesības saņemt honorāru

un varu prasīt arī autortiesību pārkāpuma daļu, jo pagaidām peļņu par saviem vārdiem dziesmā neesmu guvusi. (..) Aizsūtīju puišiem vēstuli, uz kuru viņi vēl nav atbildējuši. Ja mēneša laikā nereaģēs, droši vien iesniegšu prasību tiesā. Prasīšu savu daļu naudas."

Foto: Magone uzstājas ar "Bermudu divstūri"

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu