Ēras beigas: Kardašjanu māsiņas pārtrauc savu realitātes šovu

Sejas.lv
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: AFP/SCANPIX

Amerikāņu realitātes šovs "Keeping Up with the Kardashians", kas priecēja skatītājus 14 gadus, paziņojis, ka nākamā sezona būs pēdējā.

Ar paziņojumu nāca klajā šova zvaigzne Kima Kardašjana.

"Ar smagu sirdi esam kā ģimene pieņēmuši lēmumu atvadīties no "Keeping Up with the Kardashians". 14 gadi, 20 sezonas, simtiem sēriju un vairāki šova turpinājumi - mēs esam pateicīgi visiem, kuri mūs skatījās šo gadu laikā. Cauri labajiem un sliktajiem laikiem, priekiem, asarām, daudzām jo daudzām attiecībām un bērniem. Mēs vienmēr glabāsim sirdī šīs lieliskās atmiņas un neskaitāmos cilvēkus, kurus esam satikuši," vēsta Kardašjana, piebilstot, ka šova pēdējā sezona pie skatītajiem nonāks nākamā gada sākumā. 

"Bez šova es nebūtu tur, kur esmu šodien. Es esmu tik ļoti pateicīga visiem, kas skatījās un atbalstīja mani un manu ģimeni šo 14 neticamo gadu laikā. Šis šovs ir padarījis mūs par cilvēkiem, kādi esam šobrīd, un es vienmēr būšu parādā ikvienam, kurš spēlēja lomu mūsu karjeru radīšanā un dzīves izmainīšanā," nobeigumā vēstīja viņa.

Kā zināms, amerikāņu realitātes šovs "Keeping Up with the Kardashians" pie skatītājiem nonāca 2007. gadā, un tajā atspoguļotas Kardašjanu un Dženeru ģimenes dzīves līkloči.

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu