Rūta Dvinska sākotnēji nav varējusi sastrādāties ar "Māmiņu kluba" komandu

Sejas.lv
Rūta Dvinska sākotnēji nav varējusi sastrādāties ar "Māmiņu kluba" komandu
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 4

Raidījuma “Māmiņu klubs” vadītāja ilgus gadus bija Kristīne Virsnīte, taču pērn viņu nomainīja kādreizējā laika ziņu meitene Rūta Dvinska. Jaunā raidījuma vadītāja intervijā "Generation Famous" pastāstīja, kāds bija darba gaitu sākums "Māmiņu klubā".

Vaicāta, vai skatītāji no viņas sagaidījuši līdzināšanos Virsnītei, Dvinska atbildēja: "Kristīne tur bija 10 gadus. Jā, veidojās pieradums noteikti - gan stilistiski, gan runa, jebkas! Nevar to pārmest arī skatītājam. Bet mēs visi kā pieauguši cilvēki pieņemam lēmumus un ar to dīlojam. Man arī nav bijusi nevienā brīdī tāda vēlme: es tagad jums iepatikšos!

Es nesalīdzinājos. Nevienu brīdi. Es vienmēr esmu pie tā pieturējusies - mūžam nesalīdzināties. Jo tas manā gadījumā nenoved ne pie kā laba.

Tas, ar ko es salīdzinos, ir ar sevi iepriekš. Bet salīdzināt mani ar kādu citu cilvēku ir netaisnīgi un absolūti nevajadzīgi."

Dvinska atklāti pastāstīja, ka sākotnēji nav varējusi līdz galam sastrādāties ar raidījuma komandu. 

"Ja tu esi nomainījies viens, tāds salīdzinoši nozīmīgs personāžs, tas nestrādā, tie zobratiņi ķīlējas,

kaut kas negāja mums uz priekšu sākumā, es pasaku godīgi.

Un tad komandai pievienojās vēl un vēl jauns sastāvs," skaidroja TV personība.

Viņa piebilda, ka no iepriekšējās "Māmiņu kluba" komandas palicis tikai operators un montāžas inženieris - pārējie raidījumā ir jauni darbinieki, tādēļ nu Dvinska ar komandu ir ļoti apmierināta. 

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu