Kiviču pāris ar intīmu abu deju satricina sociālos tīklus

FOTO: Ekrānuzņēmums no video

Mūziķis Andris Kivičs un viņa sieva Liene sociālajos tīklos dalījušies ar jestru video, kurā parāda savas mīlestības izpausmes. 

Sociālajos tīklos Kivičs publiskoja video, kurā abi meitas priekšā nepiespiestā gaisotnē ļaujas dejai un apskaujas. 

Video redzami arī intīmi kadri - dejas laikā mūziķis satver Lienes pēcpusi, kā arī pilnajā video versijā paceļ viņas džemperi un ar rokām satver sievas krūtis, kamēr viņa stāv ar seju pret kameru. 

Video noslēgumā Liene neslēpj sajūsmu par deju, kamerai iemūžinot arī šampanieša glāzes. 

"Tā izskatās, ka mīl," pie video rakstīja mūziķis.

Komentāros gan daudzi ļaudis pauda manāmu neapmierinātību par kadriem, norādot, ka tik intīmam video vajadzēja palikt viņu privātajā arhīvā. Kadri izpelnījās teju 900 komentārus, no kuriem liela daļa bija tieši atbildes no pašas Kivičas. Viņa divu dienu garumā atbildēja daudziem kritiķiem, kā arī ielaidās garākās diskusijās ar sievietēm un vīriešiem, kuri par viņu un vīru izteica skarbākas piezīmes.

"Rezumē par mūsu deju video. Lielākajai daļai sieviešu šķiet, ka:

Dzīve notiek tikai alkohola reibumā;

Neviens nedejo tāpat vien, jo ar jums neviens nedejos nekad, kur nu vēl skaidrā;

Mums ir vairāk nelaimīgas sievietes, nekā mēs domājam;

Liela daļa domā, ka viņas ir labākas par mani," rakstīja Liene. 

Komentāros Kiviča vairākkārt uzsvēra domu, ka sievietes raksta viņas vīra profilā, jo tās interesējot Kivičs. "Velti esi ielīdusi Andra profilā. Tu viņu neinteresē!" - vairākkārt rakstīja Liene. 

Tāpat viņa komentāros norādīja, ka video nav lietojusi alkoholu, kā apgalvo kritiķi, rakstot, ka "citas sievietes esot tik nelaimīgas, ka ar savu mīļoto nevarot dejot skaidrā prātā". 

Tomēr vislielāko izbrīnu kritiķu vidū izpelnījās Kivičas atbildes par sieviešu izskatu - viņa komentētājām, kas izteica sabiedrības dāmai skarbas piezīmes, apskatīja profilus un rakstīja viņu vizuālajam izskatam attiecināmas replikas par "neglītumu" vai foto trūkumu. 

Dauzi cilvēki neslēpa sašutumu par Kivičas skarbajām atbildēm, kamēr citi aizstāvēja pāri, rakstot, ka abiem ir tiesības publicēt tādus video, kādus viņi paši vēlās. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Andris un Liene Kiviči (@andrislienekivici) on

Uz augšu
Back