Foto Samanta Tīna intīmā gaisotnē prezentē jauno mūzikas video (3)

Sejas.lv

Ceturtdien, 17. septembrī, prezentēja dziedātājas Samantas Tīnas jauno dziesmu "Mēs vairs nē" un tās videoklipu. Apskati foto!

“Dziesma un video stāsta par dažādām attiecībām tuvu cilvēku starpā, kas vijas cauri mūsu dzīvei dažādos tās posmos,” stāsta Samanta Tīna.

Viņa turpina: “Tās ietver attiecības ar savu skolasbiedru bērnībā, ar ko kopā tika stundās špikots, labāko draudzeni, pie kuras tika glabāti tik daudzi noslēpumi, attiecības ar cilvēku, ar kuru tika piedzīvots pirmais skūpsts un pirmās mīlestības stāsts, kurš agrāk šķita visa pasaule un bija pārliecība, ka mīļāka vairs nekad nebūs, taču dzīves gaitā ceļi ir šķīrušies. Tas ir stāsts arī par attiecībām ar tēti un mammu, no kuru mājām pieaugot esam aizgājuši, stāsts par vecmāmiņu un vectētiņu, kuru, iespējams, vairs nav mūsu dzīvē, un arī stāsts par māsu vai brāli, kuru bērnībā pieskatījām, bet nu esam pieauguši un vairs nav nepieciešamas mūsu rūpes ikdienā. Dzīve maina mūs un maina vietām un, lai arī tas reizēm ir sāpīgi, reizē ir arī dabīgi, ka mēs nemanot aizejam katrs savu dzīves turpmāko ceļu, līdz saprotam, ka MĒS VAIRS NĒ.”

Uz augšu