Jauna informācija par Itālijas cietumā nonākušās Latvijas mūziķes atbrīvošanu

Sejas.lv
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Dženifere Rumpāne
Dženifere Rumpāne Foto: publicitātes

Nesen tapa zināms, ka Latvijas mūziķe Dženifere Rumpāne jau vairāk nekā mēnesi atrodas apcietinājumā Itālijā. Viņas mūzikas partneris un draugs Dins Sumerags cēla trauksmi sociālajos tīklos, un nu Rumpānes atbrīvošanā iesaistīta arī Ārlietu ministrija. Izdevumam "Privātā Dzīve" Sumerags atklāj, kā situācija attīstījusies.

Otorinolaringologs Dins Sumerags, kurš cēla trauksmi par Dženiferes apcietināšanu, informē: "Sabiedrības atbalsts ir liels, un jācer uz pozitīvu iznākumu."

"Tiesiskais ceļš aizņem laiku, bet cilvēciskais un diplomātiskais var izdarīt brīnumus," izsakās Sumerags, atklājot, ka advokāts cīnās par to, lai jaunā sieviete nonāktu mājas arestā Latvijā.

Kā informē Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valdes priekšsēdētājs Edgars Tavars, ir panākts, ka Latvijas pilsonei Dženiferei Rumpānei Itālijā apcietinājums ir nomainīts pret mājas arestu Romā. "Tas, protams, nenozīmē, ka viss beidzies, vienlaikus dzīvoklis nav gluži cietums," ierakstā sociālajā tīklā "Facebook" pauda Tavars.

Atgādinām, ka Rumpāne jau vairāk nekā mēnesi atrodas apcietinājumā Itālijā tāpēc, ka 2014. gadā braukusi bez biļetes sabiedriskajā transportā un neatklāja savu identitāti. "Bailēs, lai neuzzina Mūzikas akadēmijā, kur mācījās Itālijā, par braukšanu bez biļetes viņa toreiz 2014. gadā nosauca citu vārdu, bet vēlāk parādīja pasi un tika atlaista no policijas ar vārdiem, lai vairāk tā nedarot," apcietināšanas iemeslus klāstīja Rumpānes draugs.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu