Cik maksā apartamenti, kuros Rīgā apmetās Francijas pirmais pāris

FOTO: Valsts prezidenta kanceleja / HOTEL KEMPINSKI RIGA

29. un 30. septembrī Rīgā viesojās Francijas prezidents Emanuels Makrons ar sievu Brižitu. Valsts prezidenta kancelejas Mediju centra vadītāja Justīne Deičmane portālam "Apollo" atklāj, cik glaunā viesnīcā un numuriņā bija apmeties Francijas pirmais pāris. 

Francijas delegācija bija apmetusies pieczvaigžņu viesnīcā "Grand Hotel Kempinski".

Makronu pāris nakšņoja prezidenta luksusa apartamentos. No numura paveras skats uz Nacionālās operas namu, Brīvības pieminekli un pilsētas parku. Apartamentos ir atsevišķa dzīvojamā istaba un guļamistaba.

Diennaktī 278 kvadrātmetrus plašais numurs ar brokastīm maksā 3360 eiro.

Kā vēsta izdevums "Privātā Dzīve", saskaņā ar protokolu viesnīcu izvēlējās augstie viesi, izsverot delegācijas lielumu, viesnīcā pieejamo numuru skaitu un atrašanās vietu.

Viesnīcā Francijas delegāciju personāls apkalpoja ar baltiem cimdiem un sejas maskām saskaņā ar pandēmijas laikā viesnīcā izstrādāto Balto cimdu servisa rokasgrāmatu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

We are honoured to welcome the President of France Emmanuel Macron in the heart of Riga - our Grand Hotel Kempinski Riga! Such special occasions create significant memories and inspire for the future! ???? #KempinskiRiga #Kempinski #Latvia #Riga #KempinskiWhiteGloves #KempinskiWhiteGlovesServices Photo credit: @akselszirnis

A post shared by Grand Hotel Kempinski Riga (@kempinskiriga) on

Foto: Francijas prezidents Emanuels Makrons vizītes laikā Latvijā dodas pastaigā pa Vecrīgu 

Uz augšu
Back