Latvijas slavenākajam "draq queen" nākas ievērot pašizolāciju

Šonedēļ populārā “drag queen” trio – Amuna Davis, Stefas un Janīnas – faniem būs iespēja vērot pavisam citādāku ieskatu draugu dzīvē, jo saslimuša kolēģa dēļ viņiem nākas ievērot pašizolāciju. 

Uz kādu laiku STV Pirmā! realitātes šova “Slavenības. Bez filtra” filmēšanas komandai ieeja slavenās trijotnes dzīvoklī būs liegta, taču, filmējot viens otru, draugi parūpēsies par īpaši aizraujošiem un unikāliem kadriem no savas ikdienas – gan skatītājiem demonstrējot jauniekārtoto dzīvokli, gan atklājot, kādas ir sajūtas, izolējoties no ārpasaules.

Tāpat būs iespēja sekot līdzi, kā spilgtās personības dodas veikt Covid-19 testu.

Runājot par to, cik viegli vai grūti ir ievērot pašizolāciju un kāda ir ikdiena, Dāvis saka:  "Pašizolācijā darīt nav ko. Ko mēs darām? Nu neko! Esam slinki – vai nu taisām ēst un guļam, vai skatāmies filmas un viss. Nav tā, ka mēs sevi nenormāli nodarbinām, pārejam pāri visiem sīkumiem un domājam, ko varētu padarīt. Mēs vienkārši sēžam, ēdam, ejam ļoti vēlu gulēt un ļoti vēlu ceļamies. Un viss."

Tāpat Dāvis ir novērojis, ka cilvēki visai bezatbildīgi izturas pret savu veselību un, baidoties no tā, ko citi varētu padomāt, vairās publiskās vietās nēsāt cimdus un maskas. “Neviens, vienkārši neviens nevelk ne cimdus, ne maskas. Un es domāju, vai cilvēks, kuram ir aizdomas, ka viņam varētu būt šis koronavīruss, vai viņš tiešām, ejot uz veikalu, izsargājas? Un aizsargā citus? Izskatās, ka cilvēkiem ir pilnīgi vienalga par šo vīrusu un neviens necenšas sevi pasargāt,” spriež Dāvis.

Uz augšu
Back