Tiešraide: latgaliešu dziesmu koncerts "Dzīšmu gruomota"

No plkst. 18
TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
"Raxtu raxti"
"Raxtu raxti" Foto: publicitātes

TVNET sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju aicina šodien, 7. novembrī no plkst. 18.00 baudīt tiešraidi no latgaliešu dziesmu koncerta "Dzīšmu gruomota" Latgales vēstniecībā "Gors". 

Iedvesmojoties no šī gada pavasarī izdotās latgaliešu dziesmu grāmatas “Muna dzīšmu gruomota”, Latgales vēstniecība "Gors" aicina uz latgaliešu dziesmu koncertu “Dzīšmu gruomota”, kurā skanēs gandrīz divi desmiti tautā mīlētu un labi zināmu latgaliešu dziesmu, kā arī kāda varbūt mazāk zināma.

Visas koncertā iecerētās dziesmas atrodamas šogad izdotajā dziesmu grāmatā, dažas dziesmas piedzīvos jaunu skanējumu, dažām tas būs labi zināmais un gadiem pārbaudītais, bet visu papildinās arī video par katru dziesmu, atklājot tās rašanās un skanēšanas stāstus. 

Koncertā “Dzīšmu gruomota” piedalīsies apvienības “Raxtu raxti” mūziķi, Artūrs Uškāns, Guntis Rasims, Kristaps Rasims, Arnis Slobožaņins, Dainis Skutelis, Andris Baltacis, Guntra Kuzmina-Jukna un vokālā studija “Skonai”, Juris Vucāns, grupa “Latgales dāmu pops”, Juris Ostrovskis un Kārlis Kazāks.

Tiešraide no plkst. 18:00.

Raksts tapis sadarbībā ar "LMT Viedtelevīziju".

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu