Lindas Mūrnieces jaunais vīrs pavisam nesen TV šovā izrādīja simpātijas citai

Lindas Mūrnieces vīrs Agris šovā "Nākamā pietura: Mīlestība" FOTO: Ekrānuzņēmums

11. novembrī uzņēmēja un kādreizējā iekšlietu ministre Linda Mūrniece paziņoja, ka ir iestūrējusi laulības ostā ar vīrieti vārdā Agris Freibergs. Vērīgākie pamanījuši, ka vēl pirms nepilna mēneša vīrietis TV šovā izrādīja simpātijas citai dāmai.

Viens no TV3 šova "Nākamā pietura: Mīlestība" 19. oktobra raidījuma dalībniekiem bija nu jau tagadējais Lindas Mūrnieces vīrs Agris.

Šova attiecību eksperti izvēlējās 51 gadu veco Agri satuvināt ar 39 gadus veco Natāliju. Tas šķietami izdevās, jo brauciena laikā uz randiņa norises vietu abi apsprieda visai intīmas tēmas, piemēram, vai sekss uz vecumu paliek labāks, kā arī, nonākot randiņā vietā, abi viens otram teica jāvārdu vakara turpinājumam.

"Man ir interesanti. Šīs stundas, ko mēs esam pavadījuši kopā, - ideālas! Daudz kas kopīgs - kopīgas intereses, pa lielam mums nebija tādu mirkļu, ka mēs būtu stāvējuši klusu. Arī humora izjūta mums ir vienāda," par šovā iepazīto Natāliju izteicās Agris.

Šovā Agris un Natālija apmeklēja SPA, kā arī pavadīja kopā nakti. Pēc randiņa Agris bija gatavs apmainīties ar telefona numuriem, lai, iespējams, dotos uz vēl kādu randiņu, taču nu vīrietis apprecējies ar Lindu Mūrnieci.

Atgādinām, ka Mūrniece 11. novembrī paziņoja, ka ir apprecējusies. "Izgāju pie vīra. Ceremonija šaurā lokā. 3 minūtes. Maskās," sociālajos tīklos pavēstīja uzņēmēja.

Šīs ir Mūrnieces trešās laulības. 2012. gadā viņa izšķīrās no ilggadējā dzīvesbiedra Raimonda Mūrnieka, ar kuru kopējā laulībā dzimuši divi bērni. Savukārt 2018. gadā izjuka Mūrnieces un gastroenterologa Hosama Abu Meri savienība. 

Uz augšu
Back