Madara Kiviča komentē savu pausto gatavību palīdzēt Lienei ar mazuli

Sejas.lv
Madara Kiviča komentē savu pausto gatavību palīdzēt Lienei ar mazuli
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 3

Madara Kiviča, viesojoties STV Pirmā! sarunu raidījumā "Sapņu ķērājas", atklāti runās par savu šķiršanos no vīra un meitu tēva, mūziķa Andra Kiviča.

Vaicāta, kādas bijušas viņas izjūtas laulības šķiršanas laikā, kad viņai tika pievērsta pastiprināta preses un sabiedrības uzmanība, Madara atklāti sacīs, ka šajā periodā tieši pret sevi vērstu kritiku dzirdējusi salīdzinoši maz un, ja tāda būtu, viņai nemaz nav bijis laika tajā klausīties.

“Man sākās diezgan reāla dzīve ar divām meitām. Man bija jāsāk no jauna dzīvot,” šķiršanās laiku atminas Madara.

Tāpat divu meitu mamma atzīstas, ka komentārus internetā šajā laikā nav lasījusi un arī tuvākajiem draugiem lūgusi par šo tēmu viņai nesūtīt vēstules.

“Šīs ir situācijas, kuras tev jāizdzīvo pašam,” “Sapņu ķērājām” savu viedokli uzticēs Madara, kas drosmīgi sacīs, ka notikušajā neko negribētu mainīt.

“Godīgi pasakot, es neko nemainītu. Es gan biju ļoti jauna un var teikt, ka ļoti naiva, bet arī šobrīd esmu gana naiva. Tā, kā esmu darījusi, tā es arī darītu. Es nemainītu. Es nedomāju, ka esmu kļūdījusies, drīzāk domāju, ka man tas bija jāizdzīvo. Tas, protams, bija ļoti nežēlīgi un skarbi. It īpaši tas posms vēlāk. Bet es uzskatu, ka man tas bija jāizdzīvo,” secina viņa.

Una Ulme vēlēsies noskaidrot, kāpēc Madara tomēr nolēma publiski atbildēt bijušā vīra izteikumiem un pat paust gatavību palīdzēt viņa jaunajai sievai, ja rastos tāda nepieciešamība. Uz ko Madara sacīs, ka vienmēr cenšas saglabāt cieņpilnas attiecības ar cilvēkiem un, zinot, ko nozīmē būt mūziķa sievai, tā bijusi tikai cilvēcīga vēlme sniegt atbalstu un palīdzēt.

Savukārt neklusēt par Andra negatīvajiem komentāriem Madaru mudinājusi netaisnības sajūta: “Tas ir tas, pret ko es savā dzīvē esmu vienmēr cīnījusies.” 

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu