Grupa "Urbix" ar īpašu albumu godina latviešu strēlniekus

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 1
"Urbix"
"Urbix" Foto: publicitātes

Smagā roka apvienības "Huskvarn" solists Urbix jeb Normuds Štefenhagens ar savu jauno grupu  laidis klajā jaunu studijas albumu "Laika dzeloņdrātīs", kas veltīts latviešu strēlniekiem.

Jaunais albums prezentēts jau 20. novembrī grupas Youtube kanālā. 

Albumā dzirdamas desmit latviešu strēlnieku un tautasdziesmas smagās mūzikas aranžējumos. 

"Vēlamies godināt latviešu strēlniekus kā latviešu izcilības paraugu – dziedāt un spēlēt viņu dziesmas sev raksturīgā roka manierē, atcerēties tā laika vizuālo veidolu un būt kopā - laimīgi, veseli un lepni  par Latviju," tā jauno ierakstu komentē Štefenhagens.

Noklausies albumu.

Grupa "Urbix" radās 2015. gadā, apvienojoties muzicēt alkstošiem draugiem. Bijušie "Huskvarn" dalībnieki no 25 gadu grupas vēstures dažādiem sastāviem saņēma piedāvājumu veidot smago versiju folka kopas "Vilki" topošajam albumam "Cīņai sveiks!", un tā radās dziesmas "Dzeloņdrātis" pirmā versija.

Savā pastāvēšanas laikā grupa ar savu skanējumu kuplinājusi vairākus Lāčplēša dienas pasākumus Latviešu strēlnieku laukumā, piedalījusies Barikāžu atceres dienā Brankās un Bermontiādes simtgadei veltītā pasākumā Jelgavā.

Šobrīd grupā muzicē: Normunds Štefenhagens Urbix (vokāls), Agris Siksna (ģitāras), Artis Apinis (ģitāras), Edžus Korsaks (basģitāra), Egīls Krūmiņš (akordeons, taustiņinstrumenti) un Juris Šenbergs (bungas).

Mediju atbalsta fonda ieguldījums no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Par materiāla saturu atbild SIA "TVNET". Saturu veidoja Jānis Žilde.

Foto: #SIF_MAF2020
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 1

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu