Noklausies jauno "Astro'n'out" dziesmu "Es padodos"

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Māra Upmane-Holšteine
Māra Upmane-Holšteine Foto: Jānis Dunkurs

11. decembrī grupa "Astro'n'out" nāk klajā ar jaunu dziesmu, kas īpaši radīta, atbalstot labdarības projektu "Eņģeļi pār Latviju". Tāpat grupa izsludina savu lielāko brīvdabas koncertu nākamā gada vasaras izskaņā Mežaparka Zaļajā teātrī.

"Es padodos" stāsta par to, cik svarīgi ir pārbaudījumu brīžos atlaist vēlmi visu kontrolēt un nenest dzīves uzkrauto smagumu uz saviem pleciem vien, paļauties, ka ejamais ceļš nes noslēpumu, kurš, iespējams, atklāsies tikai pēc laika. "Mēs ticam, ka mūsu mūzika atradīs savu klausītāju jebkuros "laikapstākļos" un tieši mūzika un kultūra kopumā var būt būtisks atbalsts šajā satraucošajā laikā. Lai arī dziesma "Es padodos" nav radīta, domājot par ārkārtējo situāciju, tomēr mēs ceram, ka daudzi, kas šobrīd iet cauri neziņas vilnim, spēs uztvert tajā pausto vēstījumu, sajūtot līdzīgu dvēseles stīgu," teic grupas soliste Māra Upmane-Holšteine.

Grupa saka paldies visiem dziesmas ieraksta tapšanā iesaistītajiem! Ieraksts veikts "Sound Division" studijā, skaņu inženieris Ivars Ozols, miksējis un masterējis Gatis Zaķis, stīgu aranžiju radījis ilggadējais grupas bundzinieks Mārtiņš Miļevskis. Ierakstā piedalījies stīgu trio - Otto Trapāns, Paula Kronentāle, Undīne Balode.

Grupas brīvdabas koncerts ieplānots 21. augustā Rīgā, Mežaparka Zaļajā teātrī.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu