Noskaidrota "Caur ērkšķiem uz..." ceturtās sezonas uzvarētāja

Sejas.lv
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Ceturtdien, 17. decembrī, tika noskaidrota STV Pirmā! sociālā projekta "Caur ērkšķiem uz..." ceturtās sezonas laureāte.

Līdz finālam nokļuva trīs dalībnieces - jaunā māmiņa Ginta no Limbažiem, kura cieš no medikamentu atkarības, kritiski zema pašvērtējuma un sapņo atgūt ticību sev, atraktīvā Kristīne no Ventspils, kura bērnībā piedzīvotās vardarbības dēļ vēlas iemācīties pieņemt sevi, un liepājniece Inga, kura sapņo atbrīvoties no alkohola atkarības.

To, kura kļūs par uzvarētāju, noteica visi “Ērkšķu” dalībnieki, kuri bija sapulcējušies lielajā finālā - jo tieši viņi projekta laikā, ceļojot pa Latviju un plecu pie pleca darbojoties nodarbībās, ir iepazinuši viens otru vislabāk. “Mēs redzējām, kādas atnācāt un ko esat sasniegušas šobrīd - kā esat izkāpušas no komforta zonas un mainījušās,” pirms balsojuma rezultātu paziņošanas trīs finālistes uzrunāja “Caur ērkšķiem uz...” vadītājs Jānis Bukums.

Par “Caur ērkšķiem uz...” ceturtās sezonas uzvarētāju kļuva 25 gadus vecā ventspilniece Kristīne, kura asarām acīs sacīja sirsnīgus paldies vārdus ikvienam, kurš noticējis viņas spēkiem. Jaunā sievietē arī neslēpa, ka bijis grūti uzdrīkstēties un piedalīties projektā, taču cer, ka viņas stāsts iedvesmos daudzus skatītājus. Tāpat Kristīne no sirds priecājās par projekta atbalstītāju sarūpētajām balvām – veselīga uztura konsultāciju, psihoterapijas seansu, arī dāvanu karti studijām Rīgas Tālmācības vidusskolā. “Caur ērkšķiem uz..” Kristīnei dāvāja arī iespēju spert soli pretim sapņa par aktrises karjeru piepildīšanai un apmeklēt improvizācijas teātra meistarklasi, aktiermākslas un publiskās runas kursus, kā arī individuālu konsultāciju pie aktiera Ģirta Ķestera.

"Es lidoju kaut kur. Un gribu teikt lielu paldies līgavainim Artūram, kurš atbalstīja un man ticēja. Un paldies visiem, kuri man ticēja. Es noliecu galvu jūsu priekšā," saņemot balvas, asarām acīs teica Kristīne. 

Arī Jānis Bukums sacīja, ka Kristīne ir kā liels iedvesmas avots visām Latvijas sievietēm, kuras, pateicoties viņas piemēram, iespējams, uzdrošināsies īstenot pārmaiņas arī savā dzīvē. “Nepadodies, un pasaule ir tava - tik jāaiziet tai pakaļ!” – tā Bukums.

Otro vietu ieguva 32 gadus vecā liepājniece Inga, kura projekta laikā piedzīvojusi arī elpu aizraujošas vizuālās pārvērtības. Īpaši priecīga Inga bija par dāvāto iespēju tikt pie tetovējuma, ko sieviete bija ļoti vēlējusies, lai aizsegtu savas rētas, kā arī dāvanu karti B kategorijas autovadītāja apliecības iegūšanai. Taču īpaši sakāpinātas emocijas bija mirklī, kad Inga uzzināja – ar projekta starpniecību viņa tiks arī pie jauna smaida.

Trešo vietu ieguva 28 gadus vecā Ginta no Limbažiem. Sieviete kā papildu atbalstu jaunas dzīves sākumam saņēma bezmaksas konsultācijas pie uztura un atkarību speciālistiem, profesionāla stilista apmācības un grima meistarklasi, kā arī iespēju studēt Rīgas Tālmācības vidusskolā.

Foto: "Caur ērkšķiem uz..." fināls

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu