Jauns vārds popmūzikā: Mada

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 1
Mada (Madara Gaile)
Mada (Madara Gaile) Foto: publicitātes

Jaunā latviešu dziedātāja Mada (Madara Gaile) plašākai publikai piedāvā savu debijas singlu ar nosaukumu "Saprāts". Singla tapšanā piedalījies arī mūziķis un producents Arnis Račinskis ("Laika suns").

Pati Mada skaņdarbu komentē šādi: "Dziesma ir par robežām, kuras mēs ļaujam pārraut citiem vai pašiznīcinoši pārraujam paši, jo tik stipri gribam aizbēgt no sevis. Par mīlestību, kura saplēš robežas - kur esmu es, kur sācies tu, kādu cenu mums nāksies maksāt, kad robežas ir pārtrūkušas un esam palikuši vieni un pazaudējušies."

Mada pašlaik studē Rīgas Doma kora skolas Mūziklu nodaļā, tomēr uz skatuves dzied jau no trīs gadu vecuma. Dziedātāja Mada jeb īstajā vārdā Madara Gaile, plašākai publikai sevi pieteica 2020. gada sākumā, atveidojot galveno sieviešu lomu koncertuzvedumā "Kaupēn, mans mīļais".

"Rakstu mūziku, lai izzinātu sevi - lai tā pasaka nepasakāmo," saka jaunā dziedātāja. "Es gribētu atrast savu virzienu un vietu visumā. Vēlētos dzīvot Latvijā un radīt mūziku, kas izteiktu vairāk, nekā varu pateikt vārdos. Es vienkārši cenšos kaut ko saprast un ceru, ka kādam tajā no malas būs interesanti noskatīties.

Noklausies dziesmu! 

Mediju atbalsta fonda ieguldījums no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. 

Par materiāla saturu atbild SIA "TVNET". Saturu veidoja Jānis Žilde. 

Foto: #SIF_MAF2020
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 1

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu