Armands Tripāns komentē aiziešanu no Latvijas Televīzijas

Sejas.lv
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 7
Foto: facebook.com/armands.tripans

TV personība un sporta entuziasts Armands Tripāns 2019. gadā paziņoja, ka aiziet no darba Latvijas Televīzijā, kurā darbojies teju visu profesionālo karjeru. Izdevumam "Una" viņš paskaidroja, kādēļ pieņēma šādu lēmumu. 

"Paldies, LTV, par 14 izciliem gadiem! Es dodos tālāk. Bija labi un ļoti labi! Te iemācījos stāstīt un radīt to, kam es ticu un redzu vērtību. Iesāktais nebeidzas - drīzumā joprojām "Zemes stāsti", "Hokeja laukums" un citi manas komandas jaunie projekti būs TV ekrānos," 2019. gadā rakstīja Tripāns.

Vaicāts, kādēļ aizgāja no Latvijas Televīzijas, TV personība skaidroja:  "Esmu ārkārtīgi paškritisks pret savu darbu vispirms un attiecīgi — arī pret jebkuru citu profesionālu darbu Latvijas Televīzijā. Biju uzstādījis augstu latiņu un savā ziņā dedzināju sevi, un manas prasības bija nekoleģiālas pret citiem sporta redakcijā. Nu, kāpēc tu nepaliec līdz nakts melnumam darbā? Kāpēc uztaisi sūdu, un kāpēc mēs sēžam sapulcē un nepasakām, ka tas ir sūds? Bet ir viens Tripāns, kurš to pasaka. Jā, iespējams, ir apnikums, laika trūkums, zems atalgojums... Bet man krājās kauns par kopējo darbu. Sistēmu nevar mainīt viens, ir jābūt komandai, vēlmei degt par ideju, darbu. (..)

Tā mūsu celi šķīrās. Klusi un bez aizvainojuma. Jāsaka godīgi — manas prasības, raksturu un tiešumu vairs nespēja pieņemt arī mani darba čaļi." 

Kā skaidroja Tripāns, viņa kolēģiem sācis šķist, ka Tripāns kļuvis "lecīgs un iedomīgs", tomēr viņš pats uzskata, ka ir vienkārši godīgs. 

Tagad Tripāns kanālā 360TV vada savu raidījumu "Rezervēts". 

Pilnu interviju lasiet žurnāla "Una" janvāra numurā!

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 7

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu